Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-08-2009, 01:00   #1
dsi kartal
ςǿκ کε√díκ طę ∂ط í

dsi kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BEŞİKTAŞ'LI OLMAK..! ~

BeşiktaşLı OLmak ..
BeşiktaşLı oLmak haykırmaktır belki sewgini boğazın patlıyana kadar.Kimi zaman sessizce atılan çığlıklardır..Beşiktaşlı olmak kapalı tribünün üzerinde açıLmış RUHUMUZ BURADA yazısıdır beLkide.. Bağlamaktır renkLerine kaLbini .HİÇ BİR KARŞILIK BEKLEMEDEN . Bayraklar taşımaktır kilometrelerce .. RekorLar kırmaktır..Sesini İnönüden bütün dünyaya haykırmaktır. Para Karşılığı satılmamaktırr..Gözünü kırpmadan can vermektir uğrunda takımının . sadece takım olarak görmemektir onu BeLkide. Terkedip geLmektir herşeyi emin oLmaktır ! Güvenmektir takıma 90 dakka hiç susmadan bağırmaktır ..
Ve herşeydir BeşiktaşLı oLmak ..
Ve herşeydir Beşiktaş ..
Kmii zaman aile sıcağını verir sana kimi zaman sevgiLi aşkını ..
Hiç bir yerde Bulamıyacğmz aşktır bu! ve kimsede yaşayamayacğmz bir aşktır.. 90 dkka değiL ömür boyu süren bir Aşktır . Son nefesinde Beşiktaşı haykırmaktır !! Şifo gibi üniverste sınavı zamanı deplasman yolu tutmaktır..

Ve BEŞİKTAŞLI OLMAK ...

Seni beklemek, açılan her kapının ardında seni aramak ..
Beklenmedik anlarda seni karşımda bulup, mutlulukların en güzelini hissetmek ..
En hüzünlü anlarında, hüznünü kalbimde yaşamak, sevincini sevincim, derdini derdim bilmek
Doğan her yeni güne, senin için hayır duaları ile başlayıp, “uykuların en tatlısından uyanmanın sevincini yaşamak ..
Bana bunları hissettirdiğin için..
Bu duyguları yaşattığın için, adını aşk koydum senin,
Çünkü;
Sen Aşkın Ta KendiSisin... BeşiktaşK.. ♥

öLesim qeLdi senin uqruna...
hani doLmabahcede yürürken..
hani fenere koyarken..
işte öyLe birşey....!

BEŞİKTAŞK
dsi kartal Ofline   Alıntı ile Cevapla