Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2009, 07:28   #77
TOSUN

TOSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Azizinho´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dogrular: -Tabataya o para verilmez
- Tabata yildiz degildir, türkiye capinda iyi bir futbolcudur
- Yönetimimiz beceriksizdir! (Gökhan Zan, Ibrahim Kas, Bobo, M.Topuz vs vs)
- o paraya süper futbolcular getirilir Türkiyeye

Hepisinde, hepimiz hakliyiz...elestirmekle hakliyiz AMA

Transfer döneminin bitmesine 2-3 gün kala, ne deco gelir, ne van der vaart gelir...adamlarin önüne kirmizi hali sermeden....decoyu chelsea 8 milyona birakmaz....fiyati yükselteceksin....tamam chelsea verdi diyelim...deco gibi dünya starini ikna edip nasil getireceksin besiktasimiza (bu beceriksiz yöneticilerle)....

Van der Vaart desen...adamin pesinde dieger liglerden cok büyük kulüpler var...ve bonservis 10 milyonun altinda olmayacak...ayni sekilde 2-3 günde böyle starlar ikna edilmez...bizim yönetimde bunlari becerecek adamlar yok...bunu hepimiz biliyoruz...

Bu yönetime ragmen sampiyon olduk...özveriyle...calisarak...

Simdi Tabata Besiktasli....artik destek verecegiz...costuracagiz adami...bagrimiza basacagiz....

ben inaniyorumki besiktas tabatadan cok yararlanacak ve aranan kanin o oldugunu kanitlayacak...

hepimizin hayalleri vardi...bir umut vardi dünya yildizi gelir diye...ama olmadi...sartlar(kontenjan vs) ve beceriksiz yönetim...bunada sükür..

tabata besiktasimiza hayirli olsun.....iyi günler gelecek...

Yazına katılıyorum.Malesef çok iyi bir Beşiktaşlı olduğuna inandığım ama baba işini dahi yönetemeyecek kadar aciz bir insan başımızda oldukca biz daha cok yıldız vaadi gösterilip sonunda Tabataları alırız.