Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2009, 10:53   #152
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ozgursum´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
oncelikle sunu soyleyim serdar bilgili biraktiginda borc 35 milyondu nasil m i? Suleyman Seba biraktiginda borc yoktu ve bilgili geldiginde muhasebe teknigini degistirip borclari farkli hesaplamaya basladi bu suc degildir sadece farkli yontem kullanilmistir ama demiroren geldigininde yillardir uygulunan Suleyman Seba doneminde de kullanilan muhasebe teknigini kullanmistir. yani simdiki muhasebe teknigini goz onune almak zorundasin borca bakmak icin . fulya projesinde tabiki baskan kalkip 70 yillik proje filan dicek bu projede serdar bilgilinin ne katkisi var anlamadim bu projede 2 kisi tanirim Suleyman Seba ve Demiroren birisi tapuyu aldi digeri projeyi yapti bu kadar.. bu arada serdar bilgiliyi savunurken tek bir sey dahi soleyemiyosunuz cunku yok cok sukur gitti su anki borclarin da bir kismi onun eseridir yuzustu birakmasaydi adam gibi transferler yapilirdi. neysee gecmis gitmis allah bir daha bilgili gibi kisilerden kulubumuzu korusun.
Dostum sen iyimisin...Serdar Bilgili döneminde kulübün borcu 35 milyon demişsin...Gidip iyice araştırırsan yeni seçimler yapıldığında divan kurulunca belirlenen bilançoya göre kulübün kasasında 35 milyon Ytl yakın bir para mevcuttu. Ve senin dediğin gibi kulubün mecvut borçlarıyla kazanılacak paralar kendini amorti edecek düzeydeydi.

Şimdi ki durumda ise sadece Demirörenin şahsına olan borç 60 milyon $ ile telaffuz ediliyor üstüne transferler için ödenecek paraları oyuncularımıza ödenecek paralar ve diğer borçları hesaba kattığımızda borç yükü 150 milyon $ bulmaktadır. Ve birde üstüne gelecek senelere ait gelirlerimizin kırdırılarak finans sorununu çözüldüğünü hepimiz biliyoru.. Yani baktığımızda sen Serdar Bilgiliyi beğenmiyor olabilirsin ama Serdar Bilgili son dönemimde yanında ki ekibiyle son derece güzel işler yapmaktaydı ve saygınlık olarak Demirörenden çok daha saygın durumdaydı.. Demirörenin ekonomik olarak facia yaratmasından bahsetmiyorum bile daha yani...

O yüzden kalkıp burdan milleti aşağılamak yakışıkta kalmamaktadır.. Ve son olarak üzüntüyle söylemek zorundayım Fb ve Gs liler allah başınızdan Demiröreni eksik etmesin diyebilecek kadar beşiktaşı yöneten !!! bir başkana sahibiz...

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla