Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2009, 14:19   #136
omen

omen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tabata oynayabileceği en iyi takımda oynuyor o da G.Antep.

Tabataya bu forma giydirilecekse bunun tek bir adı vardır REZALET. 800 bin euro alınan adam 8 milyona bize veriliyor. 1 yılda tam 10 katı kazandırıyor. Hangi futbolcu 1 yılda 10 katı değerleniyor. Tabatayı 1 yıl sonra 1 milyon dolara dahi satamayacağız. Elimizde daha şimdiden patlayan bir züperztar daha. Bu transferi ancak gerizekalı bir yönetim yapar. Ne yaptı Tabata geçen sene Şampiyon mu yaptı takımı, kupayımı aldı antep. Geçen sene 450 bin euroya oynayan tabata 1 milyon 400 bin alacak 3 katı fiyata. Varya halimize denizlinin bahsettiği kargalar bile gülüyor artık

Eee kazık yemeye alıştık. Lanet olsun ya lanet olsun. Ben utanıyorum artık yönetimin aldığı bu beş para etmez adamları gördükçe.

Ş.ligindeyiz ve Tabata Manu ya karşı 10 numaramız vayy be. tabata böyle birşeyi rüyasında bile görmemiştir, ferraride, finkte, erhanda ancak hayal etmişlerdir M.uniteda karşı oynamayı. Şu işe bak ya...

Şimdi kimse kalkıpta bana iyi transfer filan demesin sakın. Yönetim defolun gidin artık lan. Beceriksiz, yalancı, herifler.

Konu omen tarafından (28-08-2009 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir..
omen Ofline   Alıntı ile Cevapla