Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2009, 10:44   #8
paco

paco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya arkadaşlar hayaller kurmayın yaa...bu takım gurupta 2- puanla sonuncu olacak garantii.sen türkiyede gol atamıyosun geçen senenin şampiyonusun gidicen gol makinesi wolfsburga cskaya her nekadar cska eskisi gibi olmasada her maç ortalama 2 gole oynuyor..manchestere iki maçtada bu ruhsuzlukla fraklı yenilirsin..dün antep bizden daha iyi oynadı sen koskoca takım gol atmak için 90 dk beklersen son 7 dk bastırırsan kazanamasın..zaten ehr şey başında yanlıştı mustafa denizli lig bitir bitmez triplere girdii takımı bıraktıı adam gibi transfer yapılmadı 2-5 aydır..bu takım bu sene 3.olacak orası kesin gs ile puan farkı daha 5 hafdtadan 9 puan aoldu sen nereye ilk ikiye giriyosun gs haftaya bbizi 3 -4 yapacak..dün maça gidicektim babam dedi bu sene hiç bir maça gitme gitmedim..bu sezon tek bir maçada gitmem üstüne parada verseler..beşiktaş bana ne veriyoki ben kendimiheyecandan triplere sokacam...bırakıj ya ben bu sene bjk li olmama tagemen gsyi izliyorum adamlar barcelona gşibi top oynuyor her maçında yerimi alıyorum...

ben mustafa denizlilin yerinde olsam bu takımı 11 kişi defans oynatırım şampiyonlar liginde bi 7-8 vakası daha olmaması için 7-8 olmasada 5-6 olur çünkü..bizi bu saaten sonra bırak tabatayı c.ronaldoyla mesiyi getir kurtaramazz