Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2009, 13:44   #27
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mecerkn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
dediklerine sonuna kadar katılıyorum, bir ekleme yapmam gerekirse, o bahsettiğin gereksiz acıklamalar, taraftarı büyük beklentiye sokmaları ve ardından beklentileri cevaplayamamaları taraftarımızı müthiş strese soktu. herkes takımın şampiyon takım olduğunu, bu kadroya ismail, ferrari, tabata, nihat gibi direk katkı yapabilecek adamlar geldiğini unuttu. şu an form tutamadık, sakatlıklar, yeni gelenler, gec transferler, transfer dedikoduları, gese ve febenin sezona erken başlayıp erken form tutması, medyanın galeyanı ve mustafa hocanın gereksiz gerginlikleri bir türlü hava yakalamamızı engelliyor.

benim takımım şampiyon takım, iyi oyuncular da geldi takıma. kimse 34te 34 yapamayacağına göre ben büyük bi sorun görmüyorum ortada. beni gese de fener de ilgilendirmiyor. neymiş bizim rakiplerimiz gecen sene sivas trabzonmus, bu sene febe geseymiş. ben mi yanlış biliyorum yoksa gecen sene ligde fener gese yokmuydu? gesenin kadrosu gecen sene de ligin üstündeydi. şu anki en büyük fark erken form tutmaları. bu bir futbol gerceği erken form tutan takım erken formsuzluk yaşar. hatırlayın intertotoya giden takımlarımız bi dönem lige fırtına gibi baslardı, sora kaybolurlardı. sakin, sakin, sakin...

ben şampiyon takım taraftarıyım. yorumları okuyorum forumda gruptan cıkarız ama ligde zor işimiz. ya siz bu takımın ilk defa gruptan cıkacağına inanıyorken, ligde niye başarılı olamayacağını düşünüyorsunuz? ligimizde barcelona yok arkadaşlar... o bile bircok mac kaybedebiliyor...
Sevgili arkadaşım..günlerdir aynı şeyleri ben de yazdım..antrenman biliminden örnekler verdim..Güç antrenmanlarının ve çabukluk antrenmanlarının hangi kasları çalıştırdığını burada yazdım..güç antrenmanları bitmeden çabukluk antrenmanına geçilemez..aynı anda hem kırmızı kaslara hem de beyaz kaslara yükleme yapılamaz..sakatlık yaratır..bunların sonucu olarak Beşiktaşın güç antrenmanlarını henüz tamamladığını ve bu haftadan itibaren daha hafif dozdaki çabukluk antrenmanlarına geçeceğini yazdım..gerçek formuna hedef maçlar olan 10 Eylül deki CL maçlarında ulaşacağını yazdım..takımdaki "maç formu" nun ancak Ağustos sonunda tırmanışa geçeceğini de yazarken fal açmadım,sadece biraz araştırdım....FB ve GS güç idmanlarını mecburen kısa keserek erken forma girdiler..Ekim sonunda onları da göreceğiz..
Ama bazıları ,sadece FB li lere ve GS lilere hava atma peşinde yıldız da yıldız diye tutturdu..kim miş o yıldız..Quaresma..Adamın bonservisi 16-18 mill.euro..kendisi de 5 mil.yıllık alıyor..gittiği takımlarda dikiş tutturamamış bir şımarık,müthiş yetenekli ama Lincoln den farkı yok.....2.sene gitmek isteyecek 3 -5 mill.na bile satamazssın..
Valla,ben takımıma inanıyorum..benim takım yenildiğinde mutsuz olma ,kahrolma gibi acaip huylarım da yok..senelerce oynamış biri olarak bu işin en nihayetinde bir oyun olduğunun da bilincindeyim..kazanmakta var kaybetmek te..kaybettiği zamanda takımımın yanındayım...
Hep te olacağım..
Skor taraftarlarına maalesef katılamayacağım..