Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-08-2009, 03:39   #9
drbeller

drbeller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alihantalasci´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
takım çok iyi , adeta makine düzeninde pas yapmaktadır defans desan duvar örmüş durumdadır .

tek sorun orta alanda yapılan mükemmel paslaşmaların ileriye son top olarak uzatılamaması dır

buda ortada zeki ve bu zekasını ayaklarına yansıtabilen bir 10 numara olmamasıdır .

tabatanın gelmesiyle bu sorun çözülmüştür .

ve beşiktaş şovbastı yapacaktır .

Helal olsun kardesim sana, ben de defansimizdan ve ortasahadaki Ernst-Fink oyunundan memnunum...Sorunumuz Delgado veya benzeri bir oyun kurucu/yonlendiricisi eksikligi idi ( Tello bu isi yapamiyor ) verilen 8M Euro'yu bi kenara birakalim simdi Tabata bence Delgado'dan farkli ozelliklere sahip bir futbolcu... Mesela uzaktan guzel sutlari var. Delgado'nun da vardi ama Tabata bu hususta daha cesur ve zeki... Ayrica Tabata takim oyununa daha yatkin bi futbolcu... Beni uzen sey yonetimin bizleri Deco gibi Van Der Vaart gibi oyuncularla hayallere daldirip elbette onlar kadar iyi bir futbolcu olmayan Tabata'a tamah etmemize sebep oluslaridir...

Sovbasti kelimene de hasta oldum bilesin

Ve Allahim sana yalvariyorum artik GOKKUSAKLARI DA SIYAH - BEYAZ olsa
drbeller Ofline   Alıntı ile Cevapla