Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-09-2009, 01:42   #1
dsi kartal
ςǿκ کε√díκ طę ∂ط í

dsi kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DeLikLi uykuLarda rüyaLarıma susuyorum.. ~

Gece bölücü bir eşkıya gibi dalıyor gözlerime. Suskunluğuma dokunan ısırgan otları bir yana, bu sessizliğin bir diğer kanadı da sen oluyorsun.

``Sen beni düşünme`` diyor şarkılar. Bu sitem kime Senin beni düşünmediğini bildiği halde, benimle dalga geçiyor mısralar (!)

Bugünde baştan aşağı hüzün işgalinde...
Ve yine seni unutmak maksadıyla yüreğim kapı arkalarında saklanıyor. Ama bu kaçışlar senin maksatlı bakışlarında çaresiz kalıyor. Her şey olmayacak duanın amini gibi soluyor. Yine kapanan her kapı sesine, beni uyutarak uyanıyorsun içimde! Ve o an anlıyorum ki, yüreğim hala asude ve sen hala saklısın içimde.
Asıl duygularımın dilsizliğidir bu sessizliğin sebebi. Aslında sessizlikte çok şey anlatır ya...Ama boş ver, senin sessizlikten anlayacak dilsiz duyguların mı var!

Sükutun kuşatmalara vız gelen düşmeyen kalesi sen; sağır çırpınışların anlamsız bağırtılarından en iyi anlayan ise ben.
Boynu eğik, devrik mantığın içsel kargaşasından yorgun çıksa da yüreğim; sırça bırakışına inat direnen bir benliğim var hala.

Hücrelerimin sürülemeyen işgalcisi, asi savaşçısı! Senden aldığım yara asil bir savaşçının aman dilemeyen dermansız yüreği gibi kanar. Ama buna rağmen benimde başkaldırılarım olacak sana. Hayatın, durgun ve azgın zamanlarında elbette bir gün bende seni tanımadan çıkacağım karşına!

Cevapsız kalacağın bir soru sor bana,
Yada seni anımsamadan başladığım bir gün...
Ve beni düşünerek uyuduğun bir tek gün...
Soruma cevap ol
yada... olma
Beni düşün,
Yada düşünme (den)
Devam et yoluna..
öLesim qeLdi senin uqruna...
hani doLmabahcede yürürken..
hani fenere koyarken..
işte öyLe birşey....!

BEŞİKTAŞK
dsi kartal Ofline   Alıntı ile Cevapla