Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-09-2009, 17:39   #1
KaDiR_o3

KaDiR_o3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon10 Testerenin Yatak Düzenekleri(OYUNLARI):D +16

DÜZENEK 1:
Merhaba Abdürrezzak.Hayatın boyunca hep sapıklık düşündün hep masturbasyon yaptın.Her kıza tecavüz ettin.Bu masturbasyon tutkusu senin duygularını köreltti.Çıkarttığın spermlerin senin için ve zevkin için büyük önemi vardı.Bakalım bu kez o spermlerin senin hayatında nasıl bi rol oynayacak bakalım.Şu anda bir masaya penisin zincirle bağlı.Önünde bir bardak var.Ellerin serbest.Bardağın içini belli bir seviyeye kadar spermle doldurman gerekiyor.İki buçuk saat içerisinde doldurmayı başarırsan zincirden kurtulacaksın ve hayatına güzel bir şekilde devam edeceksin.Ama eğer dolduramazsan.Yukarıda çok büyük ve şekli şemali güzel bir balta var.Süre dolduğu anda balta aşağı düşecek ve senin penisini ortadan ikiye ayıracak.Bakalım bunun için ne kadar sperm akıtacaksın.Yaşa ya da öl seçimini yap...

DÜZENEK 2:Merhaba AZMİYE.Sen beni tanımıyorsun ama ben seni tanıyorum.Hayatın boyunca hep fahişelik yaptın hep erkeklerin arasında gezdin.Hayatını güzel ve namuslu bir şekilde yaşamadın.Hep gögüslerini erkekler için kullandırdın.Nasıl kullandırdığını sen daha iyi bilirsin...Bakalım o göğüslerin bu kez seni kurtarabilecek mi?Ayakların bağlı sakın kaçmaya çalışma.Kaçamazsın.Göğüslerinin uçları iki tele bağlı.Bu tellerin kopması imkansızdır.Tel tavanda bir makaraya bağlı.Makaradan bir yere bağlanıyor.Telin orta kısmında anahtar var.Ayaklarındaki zincirin anahtarı.Anahtarı aşağı çekmen lazım.Bunun için de teli aşağı çekmen lazım.Yanında iki tuş var.Birincisi teli gerdirir ve göğüslerini acıtır.Ama anahtarı sana yaklaştırır.İkincisi gevşetir göğüslerin rahatlar ama anahtar senden uzaklaşır.Sana iki tane şans veriorum.Ama birinci tuşu kullanmanı öneririm.Teller gerilicek ama kopmayacak.Bunun yerine göğüslerinin uçları kopucak ve korkunç bir acı hissediceksin.Ama zincirin anahtarı aşağı düşücek ve kurtulacaksın.Ama iki tuş arasındaki kararı çabuk ver.Çünkü önünde testereler var.Sana doğru geliyorlar.Eğer gerektiği zamanda anahtarı aşağı düşüremezsen testereler 20 dakika içerisinde senin vücudunu ortadan ikiye ayıracak.Bol şans.Yaşa yada öl seçimini yap...

NOT:Bunların hesini ben buldum ileriki zamanda başka projelerimi düzeneklerimi sizinle paylaşıcamClick the image to open in full size.Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.