Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2009, 04:39   #8
kral_kobra35
Banned

kral_kobra35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up

Alıntı:
mhmt48´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ve arkdaşlar maçı seyrettikce demirören ve ekipiminin kulaklarını cınlatıyorum
su götürmez dünya yıldızı elano 2 gol attırdı ne yazıkki cinconda
dos santos ki bu sene tanıdım adam maçda ilk 11 de bazilya milli takımında kuşspordan
duncanın adını bile duymadığı 3. sınıf topçu batata yı aldık bizde ki alem bize bi yerleriyle gülsün diye
yazıklar olsun bu forumdada bi kaç yerdede okudum bizim batata yı elanoyla karşılaştıran iyi topçu dedirden beşiktaşlıları dalga konusu yapan bu yönetime
antep maçında imzalar atılmadan ne tabatası yönetim diyemeyen çarşı sanada yazıklar olsun herkes kendi cebinde olan gerçek taraftara oluyo
komik taraftar grubu bekleyin görelim diyen ezik kadro tabata zaten messi olup çıkıcak 30 unda
son söz tabatanıda al defol şu takıma bir yıldız getiremedin
transfer döneminde çeşmede yıldız sözü veren transfer döneminde mutu dan q7 den deco dan bahsedip japan kılıklı brazilyalı 3. sınıf 30 yaşındaki tabata yı alıp geldin delgadoy sen dondurdun her gerçek beşiktaşlıda kombinelerle biletleri dondurdu
REZİL ETTİN BİZİ DEMİRÖREN GİDENE KADAR BİZ YOKUZ

ya sen önce bir düzgün yazı yazmayı öğren!!! senmisin gercek beşiktaşlı yazıklar olsun böyle beşiktaşlı olunmaz!!! arkadaşım yıldız veya değil fenerbahce roberto carlosu aldı , ispanya gol kralını getirdide ne oldu gene ezikbahce olarak kaldılar..biz burjuva değiliz halkın takımıyız önce sen gercek beşiktaşlı ol ve kapat artık bu sacma yorumları!!!! oyuncumuz artık bizim oyuncumuzdur sanada düşen oyuncunu motive etmektir!!! sen kimin maşasısın bilmiorum ama sözlerine dikkat et cunki gercek beşiktaşlılık bu değildir önce beşiktaşlı duruşunu öğrenmen lazım...