Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2009, 21:24   #6
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

görmemisin oglu olmus vede............gerisini yazmayalim.valla cilki cikti buisin.biz koskoca besiktasiz ya,bizki bu kupalari cok görmüs ve yasamis bir camiayiz.hani ts kazanmis olsaydi anlardim bukadar ucmalarini,malum 30sene olacak ve hala basarilari sampiyonluklari daha dogrusu bir sampiyonlugu bile yok.ben sahsen allahima bin sükürler olsun besiktasimizin bizzat yasadigim vede hatirladigim,sokaklarda konvoylara bindigim tam tamina 6sampiyonlugunu hatta 1986daki sampiyonluguda sayarsak(hayal mayal hatirliyorum)7sampiyonluk gördüm ve yasadim.tabiki bu yetmez ama sirf bir sampiyon olduk diyede bukadar abartmayalim,biz böyle yapinca ezikler dalga geciyolar bizle.neler yazip cizip söylediklerini tahmin ediyorsunuz sanirim.artik o bitti yeni lig basladi vede 5haftasini oynayacagiz.dün dünde kaldi,bugün bu cifte sampiyonlugun üzerine dahada birseyler koymamiz gerek eyer bunu basaramazsak bu cifte kupali sampiyonlugumuz tesadüf ve balla gelen bir basari olarak carcakalin agzina sakiz olacak.sayin levent bey,lütfen buisleri birakinda kulüp icin calisin cabalayin biraz,ordan buraya surdan oraya gidip eglenmekle takima bir katkiniz olmaz.bari su son birkay ayinizi adam gibi calisarak gecirin