Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-08-2006, 23:31   #1
themadpol

themadpol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeter artık ! Kesin Şu Küfürü lütfen

bugün evde oturdum lig tv den maçı seyrediyorum. (ordu'da oturuyorum). tvden küfür saçılıyor her tarafa. ya tamam hakem hatılı kart vermiş, faulleri vermemiş, hatta saçmalıyor diyelim. küfürle çözmemiş şartmı bunu. kendi adıma utanıyorum. benim beşiktaşımın şanlı taraftarının bir beşiktaşlı duruşu vardı. yaptığı besteler okadar güzeldiki (hala öyle) diğer takımların taraftarları beceremeyip çalma yoluna bile giderdi.ama 2-3 senedir bakıyorum inönü stadında bir küfür almış başını gidiyor. yok küfür yok rakip futbolcuya çeşitli cisim atmalar. ne oluyoruz arkadaşlar kendinize gelin lütfen bizlere yakışmaz bu hareketler. hem unutmayın ki yeni kanuna göre bütün bunların tekrarında puan silinmesine bile sebep olacak. sahada kazandığımızı masa başında gerimi verelim. kırmızı kart gören futbolcuyu alkışlamaya başladık. dahada çok şımarsın diye. lafın kısası artık buna bir son vermeliyiz. o şanlı büyük beşiktaş taraftarını göstermeliyiz. çünkü böyle oldukça tıpkı bugünkü gibi 3-1 kazandığımızı değil maçta olan ve hiç hoş olmayan küfür cisim atmalar konuşulmaya devam edecek. her gün biraz daha damga yiyeceğiz her gün biraz daha lekeneceğiz. lütfen anadoluda yaşayan bir beşiktaş taraftarı olarak stada giden bu hareketleri yapan arkadaşlardan rica ediyorum. buna bir son verin lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn................
themadpol Ofline