Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-09-2009, 01:45   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Denizli Esti Gürledi

Beşiktaş'ın önceki gün Ümit Milli Takım ile oynadığı ve 4-3 kaybettiği maçta yapılan hatalar, teknik direktör Mustafa Denizli'yi öfkeden çılgına çevirdi. Denizli, oyunculara "Sahada tek bir olumlu hareket göremedim. Kendinize bir an önce çeki düzen verin, aksi halde hiçbirinizin gözünün yaşına bakmam" dedi. ***Denizli'den fırçaKartal'ın hocası, "Maçta tek iyi şey göremedim! Kendinize çeki düzen verin" diyerek futbolcularını uyardı. Hatalar çıldırttı Beşiktaş'ın milli arada Ümit Milli Takım ile oynayıp 4-3 kaybettiği hazırlık maçı teknik direktör Mustafa Denizli'yi kızdırdı. Önceki akşam yapılan karşılaşmada sergilenen hatalara kızan tecrübeli çalıştırıcının, maçtan sonra soyunma odasında futbolcularını sert şekilde fırçaladığı öğrenildi. Zor maçlar bekliyor Denizli'nin, "Sahada tek pozitif şey görmedim. Ne istediğini bilmeyen bir takım gibiydiniz. Hazırlık maçı da olsa ciddi olmalı ve kazanmak için mücadele etmelisiniz" dediği bildirildi. Siyah-beyazlı çalıştırıcı, "Lig ve Avrupa'da zor bir süreç bizi bekliyor. Bir an önce toparlanın" uyarısında bulundu.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla