Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-09-2009, 00:46   #16
kral_kobra35
Banned

kral_kobra35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferres´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
valla seni bilmem ama benim gözümde nobre 2. degil 3. sinif bir topcu...4 senede 30 gol atamayan bir forvetin besiktasta isi yok....siirt köyhizmetlerinde bile ilk 11 de oynayamayacak kadar kabiliyetsiz bence...ha simdi sakin bana hersey gol degl kosuyor mücadele ediyor falan gibi sözlerle gelme....su forumda kizlr dahil kime besiktas formasini giydir hepside en az sizin süper golcünüz nobrekadar mücadele eder...nobre bu takima neden alindi gol atmasi icin ama o ne yapiyor öyle goller kaciriyorki bilerek yapsa bukadar kaciramaz...futboldan azicik anlayan birisini nobrnin 3. sinif futbolcu oldugunu hemen anlar...ne asist ,ne sut,ne teknik,ne sol ayak ,ne calim hicbir özelligi yok yalnizca kosuyor ve siz hala nobreye iyi diyorsunuz....haklisin COOOK KOMIKSIN
yaw sen hala sacmalıyorsun fenerde kac gol atmış bu adam bir onunda istatisliklerine bak ondan sonra nobre hakkında yorum yapmadan öncede destur de allah adamı taş eder evet hala katılıyorum cok komiksin yok nobre mersin idman yurdunda oynar gec bunları gec bana nobreden kaliteli nobreden fazla gol atmış bir topcun yada forvetin varmı şuan elinde onuda söle hani nasıl demeyim her şey gol değil tabiki değil ben o kadar cok dikkatli izliyorumki nobreyi cunki cok beğendim bir futbolcu sen o adamın yanına doğru adamı ve arkasına doru adamı koy bakalım Nobre kac gol Fenerde bunu sana gösterdi zaten ama sende gösteremiyorsa sorunu nobrede değil kendinde bir ara bakalım komiksin evet