Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2009, 22:33   #16
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet bazi yorumlarda sayin aksunun daha besiktas baskanligi yapacak düzeyde olmadigi savunuluyor,haklilik payi var elbette yanliz arkadaslar sunu asla unutmayin besiktasimizin baskanligina kim gelirse gelsin isterse kolot baskanliga gelsin iddaa ediyorum besiktas asla su 6yildaki kadar kötü olmaz.iddaa ediyorum yeni kan oldugu icin dahada havaya sokar camiayi yeni bir baskan.gönül isterdiki sayin özilhanli sayin ciner sayin kalkavan sayin nevzat demir hatta ve hatta keske hasan arat ve sayin altinsay gibi agir kayalar aday olup besiktasimizi yönetse,ama maalesef hicbirinde bu niyet yok,olsaydi simdiye önceki secimlerde enazindan birinden biri adayligini koyar ve demiröreni yikmaya calisirdi.fakat sayin aksu elbetteki tecrübesi azolan biri fakat su unutulmasinki uzlasmaci kisiligiyle hatta inatci yapisiyla vede istanbul ve türkiyenin bircok yerindeki ailece agirliklariyla sayin aksunun bu isin altindan alninin akiyla cikabilecegine caani ve gönülden ümit ediyorum.secimlerde kazanir kaybeder ama enazindan aday olup besiktasin sahipsiz olmadigini göstermesi bile kendisinin nasil bir besiktas sevdalisi oldugunu gösterecektir.inanin hickimse sayin demirörenin besiktasimiza kaybettirdiklerinden daha fazlasini kaybettirmez.enazindan sayin aksu sözünün eri olacak bir insandir ben bunada raziyim.