Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-09-2009, 01:51   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kolot : Şartlarım var

Click the image to open in full size.
"Bu kez daha geniş yetki istiyorum. Başkan arkamda daha sağlam durmalı. Bu şartım oluşursa görevi kabul edeceğim".

Celal Kolot, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demiören'den futbol şubesinin başına geçmesi için teklif aldığını doğruladı. Demirören ile geçtiğimiz günlerde bir düğünde bir araya geldiğini açıklayan Kolot, teklifi değerlendirmek için bayramsonuna kadar süre istediğini ve bazı şartlarının olduğunu kendisine ilettiğini söyledi. Sporx'e konuşan Kolot, "Bu kez daha geniş yetkiler istiyorum. Başkanın arkamda daha sağlam durmasını bekliyorum. Bu şartlar oluşursa görevi kabul edeceğim" diye konuştu.

Yönetim değişmeli
Mevcut yönetimin % 99'unun değişmesi gerektiğini düşünen Kolot, "Çalışmalardan birçok Beşiktaşlı gibi hiç memnun değilim" ifadesini kullandı. Görevi kabul etmezse başkan adaylığı yönünde çalışmalarının devam edeceğini belirten Kolot şunları söyledi: "Benim derdim, Beşiktaş'ın tek bir isme bağlı olması. Bu gidişi kırmak için adaylığımı açıklayacağım. Ama Murat Aksu ya da başka biri aday olursa o zaman düşünmem."

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla