Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2009, 12:05   #30
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla besiktasim donecekde denizli oca boyle inat etmeye devam ederse pireden deve yaratmaya calisirsa hayatta donemeyiz ligin basindaki 9 puanlik farki bende onemsemiyorum ancak artik bir toparlanma zamani gelmeli ilk yari bittiginde nerde oldugumuz cok onemli gecen sezonda hoca geldikten sonra cok salladik hocaya 16 puan kaybi yuzunden ama o 26 . hafta dedi 6 sene sonra bize 2 kupa kazandirmis bir adama birazcik kredi vermek lazim hocanin dunku cikarttigi kadroyu turkiyedeki kimse cikartmazdi rekard bile diyor besiktas kadrosuna sasirdim diye ancak holoskosuz bir kadroyuda kimse cikartmazdi ben denizlinin daha kredisi olduguna inananlardanim ilk yari bittiginde nerde oldugumuz ve ondan sonra ne istedigimiz cok onemli bence eger ilk sirada olursak 1 iyi takviye daha sart bu takima en az 1 eger mustafa denizliyle yollar ayrilcak durumdaysa devreye geldigimizde hemen devrede yapilmali ve takima hucum futbolu oynatabilecek bir hoca alinmali bana kalirsa ben denizliyle devam karari alinmasindan yanayim cunku denizli bir sekilde bu isin ustesinden gelecektir ayrica skora bakipta konusmasin kimse besiktas oynadi adamlar atti birazda sansla alakali seyler bunlar serdar ozkan bulduklarinin 1 ini atsaydi gsnin bu maci almasi hakkaten mucize olacakti gidisat onu herhaliyle gosteriyordu ama bir rustu klasigi daha izledik malesef boyle 2 gol yersen bu maci mecburen kaybedersin hocaya enbuyuk 2 elestirim var sadece 4 haftada 1 gol yiyen kaleciyi neden kesersin gs agir gs defansinin karsisina milli takimdan sakat donen nihati neden birakirsin holoskoyu koymus olsa bu mac bizimdi kesinlikle ama simdi biz ytakimi daha 5. haftada birakirsak sampiyon olamaz diye yandi glum keten helva haberiniz olsun hersartta destek olmaliyiz hersey sezon sonu konusulur sezon sonu denizli gitsin demistim ama simdi kalmali diyorum cunku futbol boyle birsey denizlinin gitmesi demek sampiyon kadronun dagilmasi en az 30 milyon euro daha besiktasin sirtina bir kulfet demek gelen hoca begenmeyecek falan filan muhabbetleri hersey sezon sonu yapilmali