Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2009, 15:27   #9
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Gurbetci kartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ben sahsen hic sasirmadim.hatta gec kalinmis bir karar bence.bu bobo o meshur ist belediye mnacinda yedigi kirmizidan sonra besiktaslaolan gönül bagini koparmistir.gecen sezonda adam gibi bir faydasi olmadi.busezon basindan belliydi bu adamin bizde oynamaya niyetinin olmadigi.keske cincon macindanda önce kadro disi birakilsaydi hatta süresiz kadro disi.bizi istemeyeni biz hic istemeyiz.gitsin fransanin yunanistanin takimlarinda oynasin,belki ozaman cok arzuladigi brezilya milli takimina ozaman secilir,.st etiyen gibi takimda oynayarak milli takima nasil cagirilacak anlamiyorum,veyahut olimpiakos veya panhatinaokostan nasil cagiralacak,onlar sanki bizden daha iyi ve daha büyük takim.yunanligi türk ligindende asagida
bi sus ya agzi olan konusuyo eli olan kalvyenin basina geciyo arkadas tr kupasinda 8 golu turkiye ligindeki 12 golu bobo degil sen attin herhalde gecen sene faydasi yokmusmus bra bra bra nekadar futbol profosoru adam var bu forumda yaw