Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2009, 22:53   #10
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazık oldu tabiiki, en azından 1 puanı haketmiştik, ama olmadı, adamlar geldi attı, affetmedi...Takıma kızacak bir şey bulamıyorum, hocaya da öyle, sadece Nihat'ı geç aldı diyebilirim, bide maça neden Tello'ylan başlamadı...Maçta Hakan'ı, Ferrari'yi, gole kadar Ernst'i çok beğendim, 70'ten sonra bayağı bi düştü oyundan ama o da, çok yoruldu çünkü, Serdar da iyiydi, çıkmasına şaşırdım, Tabata daha önce çıkmalıydı...Bide şaşkınlıkla Ekrem'i beğendim, madem önliberoda kullanacaktı hoca Fink'i ne diye aldırdı takıma, Ekrem bu şekilde oynamaya devam ederse formayı zor görür Fink, boşuna bi transfer olur böylece...Ufak yanlışlar vardı yani, ama o kadar da olsun diyelim, Manu'ya 1-0 yenilmişiz sonuçta, iyi savunmuşuz onları, hücumda biraz daha üretken olabilseydik 1 puan alabilirdik belki, sağlık olsun, bu şekilde oynamaya devam edelim biz, Csk ve Wolfsuburg'u yenebiliriz bu futbolla...Beğenmediklerim de Tabata ve Yusuf'tu, hücumda istediğimiz gibi yönetemediler takımı...Tabata böyle giderse büyük bi hayal kırıklığı olacak zaten...