Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-09-2009, 16:17   #1
onursemih

onursemih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

G.Afrika Hayallerinin Yıkılması Harekete Geçirdi!

Click the image to open in full size.
TFF eski başkanı Haluk Ulusoy Ankara’da düzenlenen iftar yemeğinde kurmaylarıyla buluştu. Dünya üçüncüsü A Milli takımın, 2010 Dünya Kupasına katılamama ihtimali ve liglerdeki kaos gecenin konusuydu…
Haluk Ulusoy birlikte görev yaptığı TFF eski yönetim kurulu üyeleri, MHK ve GTK üyeleriyle dün akşam Ankara'da iftar yemeğinde buluştu.

Ev sahipliğini federasyon yönetim kurulu eski üyesi İbrahim Usta'nın yaptığı organizasyonda katılımcıların üzerinde durdukları ana konu, A Milli takımın, 2010 Dünya Kupasına katılamama ihtimali ve Ankaraspor'un küme düşürülmesinin ardından Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'de yaşanacak kaos ortamı oldu.

ATANMIŞLARIN NESİNİ ELEŞTİREYİM?

Haluk Ulusoy yaptığı konuşmada, dönemlerinin çok başarılarla dolu olduğunu ancak acımasızca eleştirildiklerini, hiç kimsenin de kendi dönemlerindeki başarıları yakalayamadığının altını çizdi.
Mevcut federasyonu eleştirmeye bile gerek görmediğini ekleyen Ulusoy: "Atanmışların nesini eleştireyim. Seçilmiş olsalar eleştirirdim.

Atanmışları eleştirsen ne fayda olur ki?" şeklinde sözlerine devam etti...
Türk futbolunun şu anki hali ile hiç de iç açıcı yerde olmadığını, tüm futbolseverlerin bunun farkında olduğunu, Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkı elde etmiş başarılı bir Milli Takım devrettiğini, ancak mirasının iş bilmezler tarafından tüketildiğini anlatan Ulusoy: "Ay yıldızlı bayrağımın Dünya Kupası'nda dalgalandığını görememek beni kahredecek. Yüreğim yanıyor. Bu gruptan nasıl çıkılmaz? Kimse başarısızlığın faturasını Fatih hocaya kesmeye kalkışmasın. Futbol camiası asıl beceriksizliğin kimlerde olduğunu çok iyi biliyor" şeklinde konuştu.
Yemeğe katılanlar, atanmış federasyon üyelerinin üstlendikleri görevi kısa sürede yüzlerine gözlerine bulaştırdıkları konusunda ortak görüş ifade ederken, bu sezon liglerin çok zor tamamlanacağının altını çizdiler.

Kalabalık iftar yemeğinin dikkat çeken isimleri Affan Keçeci, Mehmet Kemal Ünsal, İbrahim Usta, Galip Asal, Kemal Kapulluoğlu, Eyüp Eyüphanoğlu, Turan Özen, Metehan Bektaş, Erdal Batmaz, Mustafa Urhan Bülent Nuri Yazıcıoğlu, Bülent Yavuz, Mevlüt Güzel, Erdoğan Çamlıyurt, Bülent Uzun, Ali Uluyol, Hikmet Öksüzoğlu, Ali Aydın, Hatip Çopur, Musa Eryılmaz, Dursun Sucu, Onur Sorguç oldu...

Mekanın Cennet Olsun Küçük Şifo..
onursemih Ofline   Alıntı ile Cevapla