Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2009, 13:50   #41
kartalkale

kartalkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
pascalll_1984´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaslar elimizi vicdanımıza koyalım gecen seni ertuğrul sağlam 6 hafta sonunda 4 galibiyet 2 beraberlik almıs vede bir malubiyet sonucunda adam gibi istifa etmiştir vede tümö beşiktaslıların istemediği halde bunu kabullenmiş kalplerind eyer edinmiştir sayın denizliye gelince 6 hafta sonunda 1 galibiyet 3 beraberlik 2 mulubiyet bir sampiyonlar ligi malubiyeti vede süper kupa acıkcası 10 macta neredeyse gol bile atamamısız bu nedir simdi kimse kimseyis avunmasın bizler için bir hakikat varsa oda beşiktasımızdır isimlerin önemi yoktur var olan gercek beşiktasın varlığı ve basarısdır bu yüzden bir şeyleri konusurken beşiktası kimseyle es değerde kılmıyalım eğerki bu yönetim bu işi bu teknik ekip bu işi yapamıyorsa yapamıyorda cekip gidecekler yok öyle yok böyle diye bahaneler olamaz bir beşiktaslı olarakta kabul etmiyorum

1:simdi soruyorum 56 milyon dolar bu sene yapılan tranfer üsreclerine harcanmıs nerde bu harcamanın ortaya cıkarttığı basarı

2:delgado yu istemediğimizi hemen ehemen her beşiktaslı dile getirdi karsımıza bir çok oyuncu haberleri atıldı yeri geldi bunun karsısında heycanlandık yeri geldi hadi canım okadarda dğeil dedik yönetimiz ve teknik heyetten yapılan acıklama bizleri hepten heycanlandık 10 numara beklerken onlar bize 10,5 numara alacağını söylediler nerde bu 10,5 numara tabaka mı ona verilen ücret karsılığında cok daha iyi transfer yapılırdı hatta daha altına bile ama yönetimizin beceriksizliği gene ortaya cıktı

3: zapo yu gönderdik cok daha iyi tranfer yapacağımızı söyledi yönetim bir cok oyuncu ismi üzerind eduruldu özelliklede ferrari ismi üstüne yoğunlastı italyada oynaması belkide istenen oyuncu bu anlayısına yol acıldı ama gördük ki zapodan hiç bir farkı yok hatta bana göre zapo daha iyiydi verilen para gene her zaman olduğu gibi gene çöpe gitti

okadar cok varki yazacağım ama yazdıkca izim kan ağlıyor bizler basarı beklerken bunlar bize husran yasatıyor yeter diyorum yeter

Zapo hariç diğer yazdıklarına katılıyorum. Ferrari, Zapo'dan daha iyi bir oyuncu, görevini iyi bir şekilde yapmaya çalışıyor. Denizli varken kimse adamakıllı performansını yansıtarak oynayamaz zaten. Özellikle hava toplarında başarılı Ferrari. Defansın göbeği çok zor bir yerdir, çok üst düzey oyuncu bulmak zor. Ferrari gözüken en iyi transferimiz.