Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-09-2009, 22:36   #11
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Akdora´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sinekler en çok neyin üstünde olur hepimiz biliriz..O yüzden sayımızın kaç olduğu değil beşiktaşımıza olan sevgimizi iyice düşünmeliyiz derim arkadaşım..

iyi hosta acaba böyle devam ederse 30yil sonra besiktasli kalacakmi acaba?sen taraftar yetistiremezsen nasil ileride seni destekleyecek taraftar bulacan.besiktaslilar sadece istanbulda besiktas semtinde degiller sadece orada dogmuyor besiktas taraftari.türkiyenin 4bir yaninda hatta avrupadada oluyor besiktas taraftari.biz bugün 20milyon besiktasli var diyoruz acaba 30 yil sonra bu sartlaRDA sayimiz kac olacak hic düsünüyormusunuz.beyler yeni nesil cocuklar artik bizim gibi düsünmüyolar,en popilel takim hangisiyse en cok basarili takim hangisiyse ona gidiyolar zaman gectikcede o takima baglaniyolar gönülden,iste benim kastim bu,bircocuk gönülden baglanamaz sip diye,enazindan bu yeni nesiller böyleler,bizler degildik ama yeni nesil böyle,vede buyüzden o cocuklarin ilgisini cekip besiktasa gelmelerini saglamak lazim,ondan sonra zaman gectikce besiktasin neoldugunu görür ve gönülden bagli olurlar besiktasimiza.bugün bir insan bir insana nasil asik oluyor?ilkbasta dis güzelligini görüp ilgisini cekiyor sonra tanisiyor tanistiktan sonrada asik oluyor,iste buda ayni böyle birseydir.lafi uzatip Caninizi SIKMAK istemiyorum ama biz besiktas sevdalilari hatta üsdüzey yöneticiler bunlari düsünmemiz lazim.