Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-09-2009, 20:05   #18
Gurbetci kartal

Gurbetci kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya kolpa haber diyoruz yeter artik diyoruz ama ensonundada birsey yapmiyoruz.bir laf vardir yapana degil yaptirana bakacan diye.sayin demirören yönetimi bu isleri yaptigi sürece basinda ve medyada devamli böyle kasitli yalan haberler cikacaktir,bunun önüne kolay kolayda kimse gecemez heleki bu mevcut yönetim asla gecemez.haber yalanda olsa dogruda olsa vallahide billahide sayin demirören 7küsür milyonla batuyu verirdi bursaya sercan icin,öyle bir durum olsaydi inanin yapardi,cünki fb ve gs cok istediler onu,buyüzdende demirören ben alayimda havami basayim diye düsünecekti.sayin demirören 6yil oldu bir arpa boyu yol alamadi,hatalarini gittikce fazlalastiriyor,elalem tecrübe kazandikca hatalarini azaltirken bizimkisi eski günlerini bile aratiyor ya.mesela su son secimlerde tek basina aday oldugu mevcut yönetimi hangi akla hizmet secti ben inanamiyorum.celal kolot,levent erdogan vesayre vesayre.ya bunlar degil sanli besiktasin yöneticisi,tesislerdeki cayci bile olamazlar.kenan öner ve kumcuogluda onlardan asagi kalir yanlari yok hani,hepside gösteris budalasi,söhret pesindeler ve nitekim besiktasimiz sahesinde söhret oldular.bize ilkbasta söhret budalasi olmayan,sadece besiktasimiza hizmet askiyla tutusan bir yönetim ve baskan lazim,ayni sayin bilgili gibi ayni sayin seba gibi.