Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-08-2006, 18:40   #68
ttarlabasi
Banned

ttarlabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
sonatcan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
koray ve fahri tamam da kleberson bence biraz öne kaymali önliberoda faydalanamiyoruz rico ve delgadoya yakin oynamak istiyor anladigim kadari ile cünkü insan psikolojisi ben burda iyi oynamazsam nasilsa beni takimdan kes(e)mezler mantigiyla davraniyor gibi geliyor bana anlatabiliyorumdur insallah.. kendi de rahatsiz oynadigi bölgeden zorla güzellik olmaz..

Stoper sorunumuz olmaz, Gökhanzan, toraman ve Koray ve yedekleri Baki Mercimek(aslinda stoper özellikleri var)
Bakiden de solbek olmayacak anlasildi bari ZAN in yedegi olsun yada ZAN la yanyana denensin ama solbek olmayacak o baki kardesimden.. cok iyi niyetli birseyler yapmaya cabaliyor süphem yok ama kapasite meselesi . SOLBEK de olmaz .. olmaz .. olmaz.. Yüce Allahim insallah yanilirim.. Utandir beni Allahim Bu Baki kardesimizden iyi yada mükemmel degil normal bir solbek yarat raziyim..

dostcakalin..
Runje

İ.Toraman-----G.Zan-----Edmilson-----İ.Üzülmez

Koray

Kleberson-----Ricardinho

Delgado

Burak-----Nobre

Bu 11 ve taktik en idealidir. senin de katılacağına inanıyorum. Koray ön libero da Kleberson sağ içte (daha rahat bir bölgede). Edmilson da defansın patronu gerekirse ön liberoda da oynar...
ttarlabasi Ofline