Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-09-2009, 16:00   #1
kralcarsii

kralcarsii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Otizm hastasi 2 yaşındaki Yağız Emre'ye yardim

Bir Besiktas sitesinin adminiyim.. Site ismini vermiyorum, nedense bunu reklam olarak algilayan ayni Besiktas siteleri mevcut oldugunu biliyorum,
bu forumda oyle olur mu bilmiyorum ama konunun hassasiyeti icin yazmiyorum site ismini...Amacimiz sadece kampanyanin ses getirmesi ve gereken ilgiyi gormesi... Bunun icinde herkese ihtiyacimiz var..
Bazi siteler kulak verdi yagizin mesajina, sizde verin!
Click the image to open in full size.
YAGIZ KIMDIR...O bir yavru Kartal! Bursa'da otizm hastası olarak dünyaya gözlerini açan 2 yaşındaki Yağız Emre Çiçek, tedavisinin yapılmaması halinde özürlü olarak yaşayacak... Cok zaman kalmadi, ve her gecen saniye Yagiz Emrenin geleceginden caliyor!

YAGIZDAN mesaj:
ben yağız emre
2 yaşında ve atipik otizimli bir çocuğum.doktor amcalar bana zekasında sorun yok sadece normal çocuklar gibi öğrenemiyor, eğer hemen eğitime alınır ve yoğun eğitime tabi tutulursa otizmi yenen mucize çocuklardan biri olmaya aday hatta %90 şans veriyoruz dediler. anne ve babamın parası yok bu yüzden benim için bir yardım kampanyası açtılar ama şansımız çokta yaver gitmiyor .zaman benim için çok önemli çünki bu eğitimin 3 yaşına kadar tamamlanmış olması gereken bir bölümü var. ben zamanla yarışan ve bu yarışı kazanamazsam yaşamımın sonraki bölümünü özürlü olarak belkide toplumdan dışlanan belkide kendine zarar veren bir kişi olacağım .şimdi kazanma şansım var ve her geçen gün bu şansım tükeniyor. benim yardıma ihtiyacım var. bende annem babam abim gibi kartalım. yavru kartal olmak uçmak ,uçabilmek istiyorum. annem herkezi arıyor yardım istiyor ama kimseler sesimizi duymuyor. siz sesimizi duyar bize destek çıkar ve beni yavru kartal olarak kanatlarınızın altına alırsanız ben sağlığıma kavuşabilir uçabilirim. biz bursada yaşıyoruz ama tedavimiz istanbulda şişli ve beşiktaşta bulunan merkezlerde yapılacak bizim iki yıllık eğitimimiz için toplam 120.000.00 tl ye ihtiyacımız var . şimdiye kadar 11.400.00 tl si toplandı. ben yavru bir kartalım ve kanatlarınıza ihtiyacım var

Haydi Besiktaslilar, haydi yardim severler, sizinde katkiniz olsun!
Cevrenizdekilere duyurun, yavru kartal kurtulsun

Valilik onaylı yardım kampanyası baslatildi:
Yağız Emre Çiçek adına Vakıflar Bankası(Bursa) Cumhuriyet Şubesi’nde
açılmış hesap numarası: 00158007295741914

[İSTENİLEN BANKANIN VEYA ATM NİN HANGİ BANKA VEYA ŞUBE OLDUĞU AYIRT EDİLMEKSİZİN GÖNDERİMLERİ KOMİSYONSUZDUR. BAHSİ GEÇEN HESAP YARDIM HESABI OLDUĞU İÇİN HAVALE ,EFT VS ÜCRETSİZ]

Yurt disi icin gerekli IBAN NO: TR39 0001 5001 5800 7295 7419 14

KONU İLE İLGİLİ ANNE KEVSER CICEK ile IRTIBAT 0532 5833540 NOLU TLF ARAYABİLİRSİNİZ..
kralcarsii Ofline   Alıntı ile Cevapla