Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-09-2009, 14:19   #152
Yorgun Kartal

Yorgun Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gayet güzel bir kadro.Umalımda Mustafa Denizli kardo seçimindeki doğru tercihini saha içi oyuncu/mevki yerleşiminde de uygulasın.Gelelim Holosko meselesine.Holosko nasıl bir oyuncudur önce bunu bilmek lazım.Araya atılan derin toplara ve olursa boşlukları bulup kontra ataklarda yararlı olacak bir futbolcu.Bazı arkadaşlar zaten yazmış CSKA defansı ağır adamlardan oluşmakta.Her ne kadar kendi sahalarında oynama avantajları olsa bile ben bir delilik yapıp ofsayt taktiği için defanslarını önde kurup arkada açık alan bırakacaklarını düşünmüyorum.Bu onlar için intihar olur.Bu yüzden çakılı defansla orta sahanın desteğiyle 25-30 metrelik bir alana hakim olup boş alan bırakmamaya çalışacaklar.Bu sistem Holosko gibi futbolcuları bu kalabalık alanda etkisiz hale getirmek için birebirdir.O yüzden bu maç Holosko'nun maçı filan olmayacak.Belki Serdar Özkan'ın performansına göre 2. yarıda oyuna girebilir.İlla 11'de olacaksa o da sağ açık olmalıdır ki Holosko'nun ne kadar "!!güzel ortalar!!" kestiğini hepimiz biliyoruz heralde.Maalesef yine tek forvet oynamak zorundayız.Orta sahada oyunun iki yönünü eksiksiz oynayan bir oyuncu olmadığı müddetçe bu böyle gider.Bu tipte adamların zaten 3-5 tane olduğunu bonservisleride 30 milyon avrolarada gezdiğini düşününce tek forvete alışsak iyi olacak.

Gelelim maçın geneline.Yine umutluyum kendi kendime diyorum bu takım CSKA'yı yener diye ama umarım yine stresten kendi kendimizi yemeyiz.