Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-09-2009, 21:13   #23
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
volkan-saygın´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
O tribün liderinin internet sitesi bir sezon önce Demirörne tepkiler artınca önce o başlıktaki konuları sildi , sonra oda kesmedi forumu kökten kapattı , sezon bitip millet sakinleşince yeniden açtı !!!
sonra gitti kendini feshetti , 2ay sonra yeniden çıktı piyasaya
ve Senin anlattığın gibi birçok kişi aynı tepkilere maruz kalmış malesef tribünde ...

inan antep macinda dayak yememe ramak kalmisti.üzerime cullansalardi vücudumda kirilmamis kemik birakmazlardi.beni provakatör ilan etti bazi mikropülar orada.zaten mac bitene kadar agzimi kapattilar bagirip diger benim gibi düsünenleri galyana getirmeyim diye.haklisin bilhassa ogün bircok kisi benim gibi susturulmus.ben cikista birkac kisiden duydum.hatta sille tokat yiyen bile olmus.anlayacagin tribünde demirörene toz kondurmazz sevgili liderlerimiz.anca kapalinin disinda biryerde tepki verebiliriz ama oda enfazla bir dakika sürer sonra yine kapali baslar kartal gol gol gol,demeye ardindan besiktasim benim biricik sevgilim söyle senden baska kimim var benim seninle aglarim seninle gülerim deyip sustururlar herkesi.