Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2009, 18:50   #5
Patlamış Mısır

Patlamış Mısır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sistem mi?

Hangi sisteme hangi oyuncular.. Tek tek oynayan oyuncuları değerlendirelim.. defansta sorun yok bana göre stoperlerimiz iyi, topuklarına sıksakta topu şişirmiyolar, yerden ve basit oynuyorlar..

Gelelim sol ve sağ beke..

İbrahim üzülmezden sonra İsmail İlaç gibi geld, sol bek adamının oyun kurduğunu yada topla çıktığını görmüş olduk. ve hatırladık.. sağ bekte ekrem olabilir, eğer başkanınız Y.Demirören ise, ekremden daha iyisi gelmez.. En azından bir gökhan Gönül alamaz..

Ortasahada Ernst dışında çok çok büyük sorunlar var.. Oyunu iki yönlü oynıcak adamları bir türlü istenilen zamanlarda biraraya getiremedik.

Kleberson geldi, ernst yoktu.Cisse geldi erst yoktu..

Cisse gitti ,ernst kaldı..

Sanırım en iyi dönem Giunti ve tayfur ile oldu.

Şimdi bize lazım olan ise, Cisse'nin 2-3 gömlek üstü iken bize sakızdan cıkan piyango ise Ernst'in 2-3 gömlek altında olan , Fink'ti..

Oyunu karşı alana yıkamıyoruz, Dikine yada kanatlara yayamıyoruz..

Sadece kapıyoruz ve kalıyoruz..

Ernst,Finkten daha yetenekli ve kaliteli olduğu için kendi cabası ile birseyler yapmaya çalısıyor ama, ne fayda oda olmuyor..

Gelelim Holosko'ya..

Birgün yada bir maçta çalım atıp, çizgiye indiğini henüz göremedim..

Yada cok ihtiyacın olduğu anda girdiği pozisyonu attığını.. Bakınız dun aksamki Cska macı,yada şerefbeydeki Man utd macı..

Ne forvet, nede Kanat oyunucusu, ortada sıkışmış bir adam..

Diyorlar ya, Holosko neden kötü oynadı..

Hayır oynamadı, holosko o zaten, acık alan bulamazsa hiç çekilmez olur..

Bulursa kralını bulamazsın, bunun içinde senede 900 bin € ve -1 yabancı kontenjanı harcamak, kimin aklına geldiyse helal olsun.. alnından öptüm..

Gelelim Nobre ve bobo'ya..

Kim aldı bu adamları, kim getirdi, kim verdi Beşiktaş formasını..

Bobo:Son vuruş yok, hava hakimiyeti yok, Teknik yok, sürat yok, Calım atamaz,
ilerde top tutamaz..

Ne için alındı bu adam..Gol atsın diye bu kadar eksilerin yanında gol atıcakmıs

Beşiktaşta oynuyorsun zaten bırakta at o kadar golü..

Nobre ?

Bobodan beter, allahım bu kadar basit şeyleri benmi görüyorum,yada ben bu futbolu gercekten bilmiyorum..

Patlamış Mısır Ofline   Alıntı ile Cevapla