Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2009, 19:16   #14
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

A takima ciktigi ilk sezonun ardindan ikinci sezonun devre arasinda gizliden baska bir takimla anlasip sezon sonunda kendisini adam eden kulübüne kurus kazandirmadan kosa kosa giden,gittikten sonrada yönetim icin demedigini birakmayan bu zaati muhteremi 2sene sonra 1küsür milyon euro verip 1seneligine kiralayan baskana sadece sunu söylüyorum.seni allaha havale ediyorum sevgili baskan.birmilyon 250bin euroya kasin komple bonservisini alabilirdi normalinde,ama beyefendi borcu yükseltecekya.ayrica kasi bedavaya bile alsa yinede bunu icime sindiremiyorum,takimina ihanet eden topcuyu hicbirsey olmamis gibi para verip geri almak besiktas örf ve adetlerine asla yakismayan bir harekettir.gerci hos sayin demirören su 6senede yaptigi hersey besiktas örf ve adetlerine tersti.birkac yil öncesine kadar besiktas ismini agizlarina almadan önce salavat getirenler simdi büyük besiktas adiyla dalga geciyor 8tas diyolar,kani cigeri 5para etmez car cakal besiktas durusu diyerek fikralar yapip bizle kafa buluyolar,halbuki bu yaptiklarini demirörenden önce hickimse yapamazdi,kimin haddine besiktasimin o kutsal ismiyle dalga gecmek,ama sayin demirören besiktasimizi bu duruma düsürdü.ama hesap elbette sorulacak er veya gec sorulacak.carsi liderlerindende sorulacak kimse merak etmesin