Konu: Bjk Tv..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-10-2009, 00:31   #1
Patlamış Mısır

Patlamış Mısır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bjk Tv..

Bu sabah ilginç bir haber ile resmen irkildim..

Aslında 2 tane ilginç haber aldım. Bir tanesi yöneticilik başarısı ve vizyon durumu diğeri ise tamamen kör topal iş bilmezlerin başarısızlığı..

Bjk tv kurulduğundan bu zamana kadar ne büyük hayalim, Kendimize ait bir decoder sistemi ile hazırlık maçlarından başlayarak kapalı devre bir yayın sistemi geliştirilmesiydi.. ilk heyecan , ilk kapalı devre yayın dönemi Digitürk ile başladı..

O zamanlar karakartal forum favorilerden.. izliyoruz.. Düşünuyorum, bu kanal için neler yapılır araştırıyorum Barca Tv, Real Madrid tv, Ac.Milan Tv'yi..

Bakıyorum model arıyorum.. yardımcı olmak adına belki diyorum ciddiye alan çıkarda sahip çıkarlar fikirlerimize...

Barca Tv'nin yıllık geliri 50 milyon €'cukmuş..

Reklam vermekte sanıldığı kadar kolay değilmiş, öle dr levinin manyetik dizliği felan yayınlanmıyor..

Neyse bunları gecelimde gelelim Barca Tv'ye..

İdman öncesi programlar, kamplardan görüntüler tesislerde röpörtajlar.. Barca hakkındaki bütün haberler Barca Tv'de ..

Kuruluş amacıda buymuş zaten, Bütün gazeteler Real Madrid yandaşlığı yaparken, barca hakkında kolpa haberler yapınca, zamanın yöneticileri barca tv kuralım sadece biz yapalım kendi haberimizi biz verelim haberleri taraftarımıza diyor ve kuruyolar.. Sonrası mı ?

Sonrası malum..

50 milyon € cuk kanal geliri, ama laporta ve Cruyff beğenmıyor bu geliri şimdi dahada artırmanın planlarını yapmışlar..

Kapalı devre aylık, yıllık yayın sistemine gecmişler.

Cüzzi miktarda sembolik bir durum yani.. Bu sembolik durum yaklasık 20-25 milyon € ek gelir demekmiş...

o zaman kanalın ortalama gelirleri 70-75 milyon eurocuk..

Bu haberin benzerini dün gece gslı olan yakın dostum yolladı..
gs.org'tan..

Gs tv şifreli oluyor diye..

Hayırdır dedim biraz araştırdım..

Galatasaray TV'nin Özel İçeriği
o Maç öncesi ve maç sonrası özel görüntüler
o İdmanlar (bir kısmı canlı)
o Özel röportajlar
o Tüm transfer haberleri ilk kez GS TV’de
o Takımın tüm maçlarından özel görüntüler
o Galatasaray’ın eski maçları
o Basketbol, voleybol da dahil olmak üzere tüm branşlardan haberler, özel programlar

GS TV Üyelik Sistemi
Aylık: 4,99 TL
3 Aylık: 13,98 TL
6 Aylık: 26,94 TL
12 Aylık: 48,96 TL

Böle birsey cıktı karşıma..

Üstelik Digitürk bunun için ek paket cıkarmış.. Yani gs tv dahil değil..

Hemen koştum tv başına actım 75.kanalı, karşıma cıkan sonuç irkilmeme sebeb oldu..

Üye olduğunuz paket, bu kanalı kapsamamaktadır, Lütfen Müşteri hizmetlerini arayın diyordu..

Avrupad barca TV ,Türkiye'de Gstv..

Sonra uyduya gectim,Bjk tv actım,baktım simsiyah bir ekran.. O zaman işte anladım..
Yönetici ve pazarlamanın ne kadar önemli olduğunu.. Ve o zaman gördüm gs yönetiminin ne kadar başarılı olduğunu...

Sonra Erdem Abiyi aradım.. Erdem Ulus. Bjk tv yayın kordinatörü..

Spikerlerin spikeri..

Konuştuk biraz, derdini anlattı..

Anlattı dinledim, ve aslında hiçte şaşırmadım..

Stüdyo yok, Araç yok.Kiralanan aracın parası ödenmiyor..
Bjk Tv röpörtaj vermiyor Futbolcular.. Maç günü aynı otelde kalamıyor kanal..

Yani işin kısa ve özü,Bjk tv üvey evlat..

Sonrası belli işte, simsiyah bir ekran..

Yıldırım Demirören ve icraatları böle devam ediyor, bende yeniden yazmaya başlıyorum.. Bakalım ben sıkılırım belki ama , onlar sıkılırmı orasında Ocak Kongrede göreceğiz..

Allah sonumuzu hayır eylesin işallah..

Kendi Blogumdan bir yazı paylastım..
Saygılar..

Konu Patlamış Mısır tarafından (02-10-2009 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir..
Patlamış Mısır Ofline   Alıntı ile Cevapla