Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-10-2009, 09:54   #9
İnEvAsYoN

İnEvAsYoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferres´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ne alaka sadecde yönetim yaa yönetim ilk suclu ama denizlide gitmeli kimse besiktasla dalga gecmeye hakki yok , adam resmen cska macindan sonra mükemmele yakin demesi bizimle dalga gectiginin belgesidir o bir fenerbahceli olabilir o bir cinconlu olabilir ama bir Besiktasli asla degil sirf milyonlari cebe götürmek icin besiktasliyim dedi cünkü artik iranda bile is bulamiyordu ama bizim salak yönetim gitti hemen takimin basina getirdi büyük! koca! mustafayi....bence 45 dakika denizli istifa 45 dakika tüpcü istifa diye bagrilsin ama o yüzsüzler birakin 45 45000 dakika bagirsak yinede gitmezler herkes adam gibi adam degildir.....mactan öncede rüstü ve nobre haric tüm futbolculari alkislayip destegimizi göstermemiz lazim inanin onlar hocasiz her maci kazanir
bnce hoca hakkında çok ağır konuşuyosun o ne zaman boş konuştu demekki var bir bildiği ki öyle dedi bilmiyorum ben hocamızı seviyorum getirdi diyosunuz adam çifte kupa aldı hemen işler kötü olunca eleştirin zaten bu normal ama her insanın yapıcağı bu destek olmayı herkes yapamaz o yüzden ciddi eleştiri alıyoruz bizde tamam çok hata yaptı bncede adamları yerinde oynatmıyor çoğu zaman ama o adamda böyle yapıcak bişey yok geçen senede böyleydi bu senede toparlıcaz inşallah herneyse anlatmak istediğim şey sadece yönetimin istifaya çağırlmasını istediğimdendir eğerki gerçekten iyi oyncular alınsaydı o zaman denizli maç kaybetseydi o zaman anlardım bu düşüncenizi