Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2009, 10:35   #58
ysn_t

ysn_t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Gokhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatı boyunca maça gelmemiş, olaylardan hiçbirşey anlamayan adamlar kalkıpta yok saçma konu olmuş gereksiz konu olmuş tarzında gereksiz yorumlar yapıyor. Ben konuyu açtığımdan beri yorum yapmadım yazılanlara ama bugün artık bişeyler yazmam gerektiğini hissettim. Öncelikle konuyu anlamayan Çarşı'yı halen bir grup olarak gören tv seyircisi var. Çarşı üye olunan bir grup değil. Çarşı her Beşiktaş'lının içinde bulunan asi ruhun dışarı vurulmuş ve bunun herkes tarafından kabul edilmiş ismidir. Ben bu forumda herkesin yorumuna saygı duyarım ama benim yaptığım yoruma da saygı beklerim. Burada ben senin bişey bilmediğini yüzüne vurmuyorsam sende yazılana sus bari bilmediğin anlaşılmasın. Daha önce farklı konularda da yazdım bundan sonra stadta bu konular yüzünden kavgalar çıkacağını bugün stadta olan olayları tv karşısında izleyipte buraya yorum yaparsanız çok yanılırsınız. Başkanın adamları maçın başlamasına dakikalar kala tribünlerde yerini alarak önce numaralı tribünde daha sonra da kapalı tribünde olaylar çıkardılar. Kapalı üstte ki olaylar gözlerimizin önünde oldu. Kapalıya gelip Alen'i aşağı çekip sete çıkmak istediler. Birkaç tanesi yaşanılan arbede de sete çıkıp tepki verenlere küfürler etti pankart açmak istediler. Bunların hepsi tribünden yaka paça atıldı. Alen maç başlamadan protestonun önce mi yoksa sonra mı olmasını da taraftara sordu. Ancak buna fırsat vermeyen bazı adamlar daha maç başlamadan kavgaya başladılar. Yani yok tribün liderleri taraftarı susturuyor falan filan bunlar kulaktan dolma bilgiler. Alen takım gol atsın ondan sonra her türlü protestoya devam edicez dedi. Bu olayların hepsini maça gelen arkadaşlarımız varsa görmüştür. Kalkıpta tv başında maçı izleyip olanları yorumlamak çok yanlış. Ben Çarşı'yı bir grup olarak görmemek gerektiğini yazdım ama anlayana. Anlamak istemeyen veya anlayamayana da daha fazla kasıp anlatma gibi bi derdim yok.
alem kımın adamıydı o pankart alenın ızını olmadan acılmaz gorduk gol attıkten sonrakı tepkıyı bumu tepkı o kutudakıler yazık sadece