Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2009, 18:05   #33
İnEvAsYoN

İnEvAsYoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Banane yaf dünkü maçtan, bu kadroyu CSK maçında niye sahaya sürmüyor bu hoca ? Bunun cevabını versin ilk önce, Denizli'ye karşı Fink-Ernst ikilisini kullanıyor da 3 gün önceki maçta niye kullanmıyor bu ikiliyi, İ.Kaş yokmuş Ekrem varmış, iş işten geçti yaf, ligde kaç puan kaybettik, Avrupa'da puan alabileceğimiz bir deplasmandan puan alamadık, bunlar hep hocanın yüzünden, abuk sabuk tercihleri yüzünden...
katılıyorum sana kesinlikle daha önce olmalıydı bu değişiklikler ancak baktığımız zaman ligte kesinlkile dediğin gibi olmucak o işler beşiktaşım toparlanırsa hocada bu şekilde bariz hatalar yapmazsa ligte herkesin memnun olucağı noktaya geliriz çok umutluyum ama cska maçından puan alamamaız beni ciddi anlamda yıkmış durumda o maçtan en kötü beraberlik almalıydık işleri çok zora soktuk kötü oldu şampiyonlar liginde şimdi wolsburg gibi formda bir takımı yenmek zorundayız bu da zor bir iş inşallah olur ama çok umudum yok avrupa ligine gidiceez gibi geliyor bana keşke daha önce bu değişiklikler olsaydı kimsede bunları düşünmezdi takımda bu hale kesinlikle gelmezdi bunda snrası için çok umutluyum ama onu söyliyim