Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-10-2009, 19:13   #57
alihantalasci
tabatanın avukatı

alihantalasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BuRock´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar hepiniz çok saçmalamışsınız.hiçbir taraftar kendi başkanına ******** demez.kötü yönetim olabilir ancak bu ******** olduğumuz anlamına gelmez.devlet galatasarayın borcunu siler hakemler tarafından desteklenir işine gelince dost işine gelince düşman kesilir.diğer fenerbahçe teşvik primi verir hakemleri satın alır ********ce türk tarihinde yer alır ama biz en namuslu şekilde ileriye gitmek için çalışırız ve ******** biz oluruz.öncelikle ligin en şerefli takımı biziz.hiçbir işe yaramayan tabataya 8 milyon euro vermek ********lik değil kazık yemektir.bazı yorumlarda da ******** değilsen s.özkan niye solda oynadı falan filan yazıyor.o başkanın değil teknik direktörün suçudur.bu konu asla ne bu takıma ne bu foruma asla yakışmadı.hiçbir takım kendi başkanına ******** demez.

benim şampiyonluk umudum yok ancak şuan gsnin gardı düştü toparlanmaları zaman alcak o zamana dek 2-3 maç puan kaybederlerse hiç değilse kafakafaya yada 2 puan altlarına yerleşebiliriz.8de 8 yapan fenerinde haline aldanmayın tökezlemeleri an meselesi.

gs fbden 6 yedi.70 milyonun önünde azizenin elini öptü buna rağmen adama 1 gsli ******** demedi.bu ezikler kadar olamıyorsak bize yazıklar olsun.
helal olsun koçum benim .

sana fena uyuz oluyordum ama bu yazın müthiş tabata konusu dışında fulliyen katılıyorum !!!

BU ALEMDE

KRAL TABATA
alihantalasci Ofline   Alıntı ile Cevapla