Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-10-2009, 17:10   #6
gandalfzeze
H4RdwAr3mANiA_Gökhan

gandalfzeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alihantalasci´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar Bu Soruları Kendi Kendinize Sormanızı Rica Ediyorum Cevabınız Öfke Cevabı Değil Vicdan Cevabı Olsun Lütfen .

Mustafa Denizli Geçen Sezon Geldiğinde Bu Takım Sürünmüyormuydu ?

Aradaki Puan Farkı Şimdikinden Daha Fazla Değilmiydi?

Geçmiş Hafta Sayısı Şimdikinin 2 Katından Daha Fazla Değilmiydi ?

Yine Aynı Mustafa Denizli Herşey Çok Kötü Giderken Bize 26.Haftayı İşaret Edip Kendisini Alay Konusu Yaptırtmamışmıydı ?

Mustafa Denizlinin İşaret Ettiği Hafta Beşiktaş Nerden Nereye Gelmişti ?

Sezon Sonunda Beşiktaş Sezonun Yarısından Sonra Büyük Puan Farklarını Kapayarak Şampiyon Olmamışmıydı ?

Peki Şimdi Gelelim Asıl Meseleye Bu Adam Geçenlerde , Çıktı 15. Haftayı Bekleyin Dedi Ve Orayı İşaret Etti ,

Şimdi Kendisi Yine Alay Konusu .

Şimdi kendinize vicdanınıza şu soruyu sorun .

Bu Adam Geçen Yıl Ne Dediyse Oldu , Geçen Yılki Sözlerini Harfiyen Yerine Getirmeyi Başarmış Bu Adamın Buna Rağmen Hiç mi Kredisi Yok ?

Size Verdiği Sözü Daha Önce Yerine Getirmiş Birinin Bir Sonrakini Sözünü Niçin Alay Ederek Karşılıyorsunuz ?

Tutulan Sözlerin Hatırına 15. Haftaya Kadar Sabredip Takıma Destek Vermek Çokmu Zor ?

Bazıları Şunu Söylüyor ; Geçen Yıl Rakipler Zayıftı O Yüzden Şampiyon Olduk ..

Ama Geçen Yıl Sezon Ortasında Mustafa Denizli Şampiyonluk Sözü Verdiğinde Haftalarca Alay Konusu Yapılmıştı .

Madem Geçen Yıl Şampiyonluk Zaten Kolaydı , Niçin Devre Arasında Denizlinin Verdiği Söz Alay Konusu Olacak Kadar Imkansız Ve Çılgınca Bulunmuştu ?

Geçen Yıl Denizlinin Sözleriyle Alay Eden Fb Gs Ts Sivas In Sezon Sonundaki Ve Türkiyede Kupasındaki Kıskançlığı Niçin Aşırı Boyutlara Çıkmıştı ?

Kardeşim Okulda Fenerli Beden Eğitimi Öğretmeninden Tokat Yemişti Şampiyon Beşiktaş Dediği İçin Sonra Bende Gidip Adamla Kapışmıştım

İşte Bu Kadar Kudurmuş Ve Kıskanmışlardı Kara Kartalı .

Elbette Yine Öyle Olabilir Puan Farkı Gs ile 7 Fb Ile 12 Ve Bu Fark

3-4 Maçta Kapanabilir .

Ama Eğer Taraftar Destek Yerine Kösteğe Devam Eder Hazır Toparlanmaya Başlamışken Bize 1-2 Maç Kaybettirirse İşte O Zaman Ümit Kalmaz .

FUTBOLCULARIN VE DENIZLININ DENIZLIYE ATILAN GOLDEN SONRA GOZLERINE YANSIYAN UMUT IŞIĞINI TRIBUNLERDE SIZLER SONDURMEYIN .

Lütfen .

Parmaklarını boşuna yormuşsun fazla anlayan çıkacağını sanmıyorum.Ama yazdıklarına tümden katılıyorum..

vizyONSUZ T.D getirsin yönetim kıymetini ozaman anlarız....B€LKİ