Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-10-2009, 00:16   #27
delgad01

delgad01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferres´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
tamamda kardesim sana katiliyorum ama sonucta bu kadroyu denizli kuruyor nobre her mac 1 metreden bos kaleye atamiyor ama birdahaki mac yine ilk 11 de madem bu adam beceriksiz neden sokuyorsun takima , yada inatla tek forvet oynatmanin anlami ney bir macta cift forvet dene sonucta futbolcularin gol atamamisin nedeni sistem , pozisyona giriyor demissin yani koskoca besiktas 90 dakikada 2 pozisyonami girecek sistem dogru olsa 10 pozisyona girersin 2 tane atarssin en az....bence derhal gitmeli benim icin besiktasin basarisi ilk sirada gelir geri kalan hersey ikici plandadir...bu sene benim gözümde gitti en azindan su elimizdeki altin degerindeki gencleri kazanalim bu sene onlari takima monte edelim basari kendiliginden gelecektir
Ya en buyuk aptallik cifte kupa sampiyonu olmus takimi bozmakti..
Madem Cisseyi yolluyorsun daha iyisini al ozaman Finki degil.. Erhan, Ismail, Tabata hep bos transferler.. Ferrari iyi futbolcu ama gereksizdi.. Avrupaya gidip geri gelen hangi Turk futbolcu basarili olmustur? Hicbiri demi.. Bu yuzden Nihati almakta buyuk hataydi.. Elinde Batuhan gibi super bir yetenek varken Nobreye yillik 2,4 milyon avro vermekte enayilikten baska birsey degil.. Hakan super oynarken Rustuye sans vermek haksizliktir deliliktir!!

Demiroren ve Denizli YETER artik gidin LUTFEN !!!

Kalb Kalbe Karsi Derler, Carsi Onada Karsi !!
delgad01 Ofline   Alıntı ile Cevapla