Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-10-2009, 12:02   #1
alpler
Dişi Kartal

alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Şampiyonluk Tek Başına Kazanılmaz"

TFF 3. Lig 5. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Müjdat Yalman, şampiyonluğun tek başına kazanılamayacağını belirterek, ''Başarı, ancak kentteki tüm katmanların desteğiyle gerçekleşir'' dedi. Yalman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonunda sahalarında yapacakları Batman Petrolspor karşılaşmasını kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını söyledi.
Hatay halkından şu ana kadar yeterli destek görmediklerini belirten Yalman, şöyle konuştu:
''Şampiyonluk tek başına kazanılmaz. Başarı ancak kentteki tüm katmanların desteğiyle gerçekleşir. Madem bizden üst sıralarda olmamız isteniyor, o halde bu konuda herkesin elbirliği yapması lazım. İtici güçleri arkamızda göremediğimiz takdirde, bizim gücümüz belli bir yere kadar gider ve hedefimize ulaşamayız.
Hatayspor bu ilin en iyi tanıtım aracı. Ancak, bu değere sahip çıkılmaması ve gerekli katkıların sağlanmaması beni üzüyor. Ben bugün varsam, yarın yokum. Hatayspor ise kalıcı. Böyle giderse, bu değeri de kaybederler.''
Yalman, Batman Petrolspor maçı öncesi takımda kart cezalısı kaptan Kadir dışında eksik bulunmadığını sözlerine ekledi.