Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2009, 21:34   #8
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hikmet Çetin den bir cacık olmaz...Sadece dürüstlük, kibarlık yetmez..aynı ekolden S.Seba yı küfürle gönderdiler...M.Aksu,kimleri alacak listeye bir görelim bakalım...Beşiktaş ;naklen yayın gelirleri,fulya gelirleri,trübün gelirleri vs...yıllık ortalama 35-40 mil. dolar geliri olan bir müessese....M.Aksu ;fulya tamamlanmadan önce neden koymadı adaylığını merak ediyorum ve bu beni rahatsız ediyor..Y.Demirören'in verdiği parayı Beşiktaşın gelirleri max. 4 yılda öder..Bu kimse için bir handikap olamaz..
Bir rahatsız olduğum şey de; Sn.S.Seba'nın duruma el koyma havası içindeki tavır ve demeçleridir...Kimse kusura bakmasın..Beşiktaş ,muz cumhuriyeti değildir..Beşiktaş'a hizmet eden herkesten allah razı olsun..Ama hiçbir kimse hiçbir sebepten dolayı Beşiktaş gibi asırlık çınar üstünde rüçhan hakkına sahip olamaz...Öyle ,kongre zamanı gelince kaşgöz ederek onu bunu işaret edenlere çok kızıyorum..Sn.Seba,bugün,toplumdan gördüğü saygı ve populeriteyi Beşiktaş a borçludur...Asla ve asla artık Beşiktaş üzerinde idari yetkisi olmamalıdır..Beşiktaş kongresi seçimde gerekeni yapacaktır..
ben inanıyorum..