Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2009, 21:56   #17
Neokartal

Neokartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
_Blackseagless_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tribünde ki Büyük Beşiktaş taraftarını tebrik ediyorum çok harikalar protestolar dozunda takıma destek dozunda , sakatlarda iyileşti takım toparlanıyor toraman iyi döndü ekrem de asıl yerinde ve iyi , tabata da daha iyi 2 golde de asist yaptı özellikle bobo nun golünde asisti harikaydı , futbolcular yine bir ve beraber görünüyor . her Gol den sonra hep birlikte Mustafa hocaya koşmaları da çok güzel bir davranış , Allah cezanı versin hakem bu kadar kolay maçı bile yönetemedin içine ettin son 20 dakka da .
Allah Allah ben başka maç mı seyrettim acaba.. Takımın toparlandığı felan yok.. Herşey aynı.. Ligin dibindeki denizli ve kasımpaşayı inönüde zar zor yenebiliyorsak, top rakipte bizden çok daha fazla kalıyorsa, rakipler bizim sahamızda istedikleri gibi pas yaparken biz 3 pası bir araya getirip adam gibi diğer sahaya gidemiyorsak, teknik direktörümüz hala sahada fanteziler peşinde koşuyorsa bunda umutlanacak hiçbir şey yok bence.. Bu kadar şeyi görmeyip rezaleti hakem hatasına bağlamak kendimizi kandırmak oluyor.. Bence bu maçta hakemin tek hatası penaltı pozisyonuydu.. Onun dışındaki kartlarda hiçbir hatası yok.. Maç 2-0'da bitse, kırmızı kartlar olmasa da hatta 3. golü de atsak görüşlerim aynı olurdu.. Rezalet bir futbol oynuyoruz.. ŞL ve derbi maçlarını düşündükçe geriliyorum..
Neokartal Ofline   Alıntı ile Cevapla