Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2006, 07:50   #1
kartal17

kartal17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Git-mi-yo-rum..

GİTMİYORUM..

Beşiktaş orta alanının belkemiği Kleberson, takımdan ayrılmak istediği yönünde çıkan haberleri sert bir dille yalanladı

Click the image to open in full size.

Kartal’da mutlu
Beşiktaş’a Manchester United takımından transfer olan ve ikinci sezonunda da başarılı oyunuyla takımın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Kleberson, hakkında çıkan takımdan ayrılacağı yönündeki haberleri yalanladı. Siyah-Beyazlı ekipte çok mutlu olduğunun altını çizen Brezilyalı oyuncu, “Ben ve ailem burada çok mutluyuz. Ayrılmak gibi bir düşüncem kesinlikle olmadı. Hatta Ocak ayında sözleşmemi uzatmayı düşünüyorum” şeklinde konuşarak Siyah-Beyazlılar’ın yüreğine su serpti.

Şampiyonluk heyecanı
İki sezondur oynadığı istikrarlı futbolla hem taraftarın, hem de teknik heyetin beğenisini kazanan Kleberson, takıma yeni katılan isimlerin gelişinde de rol oynadığını söyledi. Beşiktaş’ı çok sevdiğini dile getiren yıldız oyuncu, “Burayı çok seviyorum. Hatta Ricardinho ve transferde adı geçen diğer oyuncuların bize katılması için çok çaba sarf ettim. Dünya Kupası’nın ardından özlem duyduğum şampiyonluk kupasını, Beşiktaş forması altında kaldırmak istiyorum” diyerek söylentilere nokta koydu.

kaynak:fanatik..