Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2009, 15:02   #14
Bazaarinönü

Bazaarinönü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
_Blackseagless_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Oynanan futbol kötü hakkaten onu eleştiririz ama para konuşmak hiç birimizin haddine değil adama sorarlar sen mi veriyosun parasını kulübe verdiğin harcadığın katkı kadar konuş derler . Taraftar olarak kulübün herşeyine maydonoz olmak doğru değil biz taraftarlığımızı yapacaz kulübü yönetmeye kalkmayacaz .

3 puanı iyi futbola vermiyolar önemli olan iyi veya kötü de oynasak 3 puanı almaktı onu da aldık .

Ben her maçtan evvel kartal yuvasına gidip ihtiyacım olmadığı halde mont,kazak,t-shirt,bileklik,atkı alıyorsam.Elimden geldiği kadar bilet alıp maça gitmeye özen gösteriyorsam kendi çapımda a$ık olduğum takımıma parasal destek vermeye çalı$ıyorsam benim paramın hesabını ben sorarım arkada$.benim param dediğim tüm be$ikta$lılar içindir.benimle aynı fikre sahip tüm karde$lerim içindir.Kısacası Beşiktaş Beşiktaşlınındır.Bugün takım iflasını açıklasa yine bu klübü yalnızca taraftarı kurtarır kimi 50kuru$uyla kimi milyonlarıyla.sözün özü parayı idare edemeyen bir yönetimin varsa parayı taraftar konu$mak zorunda kalır.
söylediği her lafı yiyen
milyon dolar veren
bizi rezil eden...
mabedin tam orta yerinde
büyük bi yüzsüz var
şeref tribününde
temizlik bize sökmez ulan
dönmeyiz bu aşktan
GİDECEK BU BAŞKAN
(her gece efkarım) melodisi
Bazaarinönü Ofline   Alıntı ile Cevapla