Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2009, 15:20   #16
_Blackseagless_
Banned

_Blackseagless_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Bazaarinönü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben her maçtan evvel kartal yuvasına gidip ihtiyacım olmadığı halde mont,kazak,t-shirt,bileklik,atkı alıyorsam.Elimden geldiği kadar bilet alıp maça gitmeye özen gösteriyorsam kendi çapımda a$ık olduğum takımıma parasal destek vermeye çalı$ıyorsam benim paramın hesabını ben sorarım arkada$.benim param dediğim tüm be$ikta$lılar içindir.benimle aynı fikre sahip tüm karde$lerim içindir.Kısacası Beşiktaş Beşiktaşlınındır.Bugün takım iflasını açıklasa yine bu klübü yalnızca taraftarı kurtarır kimi 50kuru$uyla kimi milyonlarıyla.sözün özü parayı idare edemeyen bir yönetimin varsa parayı taraftar konu$mak zorunda kalır.
Valla kardeşim hepimiz gücümüzün yettiği kadar kartal yuvalarından alışveriş yapıyoruz ama şu da var ki gönüllü olarak alış veriş yapıyoruz kulüp zorla bişey satmıyor bundan dolayı çok fazla parasal yönden hesap sorma hakkımız yok hani kongre üyesi olsak hakkımız olur hesap sormaya gider mali kongrede hesap sorarız ama hesabı yönetimden sorarız futbolcuya paranın hesabını sormak saçma çünkü adama yönetim o parayı verirse adamda alır neden almasın yani para hesabı sorulacaksa yönetimden sorulur futbolcudan değil .

Konu _Blackseagless_ tarafından (25-10-2009 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir..
_Blackseagless_ Ofline   Alıntı ile Cevapla