Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2009, 23:50   #5
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rezalet...Yine gol atamadık, yine kaleciylen karşı karşıya kaldığımız bir pozisyon yok, yine yokları oynadık, Denizli yine abuk sabuk bi kadro çıkardı, abuk sabuk değişiklikler yaptı, herzamanki gibi korktu ve ortaya böyle bir sonuç çıktı!..Hep yine dedim, çünkü sezon başından beri aynı şeyler oluyor, tekrarlanıyor her maç, ama Denizli hala uyuyor, bir çözüm bulamıyor bunlara...Ama Denizli için bu bile başarıdır, 1 puanı aldı sonuçta!..Gelelim futbolculara, çok önemli bir maça Uğur-Fink ikilisylen çıkıyoruz sahaya, başka adam yok, Tabata zaten büyük takım oyuncusu değil, bu bir kez daha kanıtlandı, Serdar bir şeyler yapmaya çalışıyor ama boşa hep, Bobo desen tam bi facia, kaybetmediği top kalmadı!..Oyuna sonradan giren Tello ölmüş ağlayanı yok, Nobre desen öyle...Maç 1-0'ken yapılan değişiklikte tam komedi zaten, Üzülmez-İso değişikliği!..Bize bu rezillikleri yaşatan hocamız Denizli'ye ve oyuncularına ne desek boş, umurlarında olacağını sanmıyorum çünkü!..Bizden başka üzülen de yok gibi!..Yazık valla ne diyim...Bu takıma ümit bağlayanlara da gülüyorum hala...