Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-11-2009, 14:56   #2
BJK1988

BJK1988 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardesim haklisin....
kimse bana bu takim gecen sen iki kupa aldi yok söyleydi de böyleydide...

yaziklar olsun ben kendim 5 yasimdan beri oynuyorum ve gayet de iyi oynuyorum... EMINIM ugur icemanmis finkmis suymus buymusdan daha iyi isler yapardim...

Besiktasi bitirdiler artik... kimse bana futbolculari korumasin.. bunlar gecen senede böyledi ve bu senede böyleydi... yani bir maclik yorum yapmiyorum:

üzülmez: Allah askina tm hakini verelim kosuyor mücadele ediyorum ama ltf artik orta yok sut yok cizgeye kadar iner geri oynar bu nasil bir futbol anayisi örnegin schäfer dünkü macta bi kiyaslayin bakalim....

Ekrem Dag: Cabuk futbolcu olabilir ellinden gelenide yapabilir ama olmuyor ark..sut ve orta ondada yok...

Fink: böyle sacma bir transfer politikasinla yola cikarsan olacagi o... yok ersnt tuttu da fink de tutar ikinci alman panzeri filan... Birakin adam Eintracht Frankfurta 33 mac yapti diye aliyorsunuz... yazik cok yazik.. ya FRANKFURT bu Lyon, Liverpool, Arsenal filan degil!! ikinci sinif futbolcu ben bunu görebiliyorsam bu allahin be... yönetim nasil görmiyor tüh size...

serdar özkan: gelecegin yildiziymis filan... yeter artik.. bu burak yilmaz, ibrahim akin, okan koc gibi birak sunu satin kiralayin... dribblinge girer kaybeder posiyona girer atamaz ötrnegin gs macinda...

ugur inceman: hic birsey demicem bu oyuncuyu transfer eden kimse yaziklar olsun ona... st.pauli takimindan KOSKOCA BESIKTASDA OYNUYOR..

Rüstü & Hakan: Evlere Senlik... her mac baktimda kahvede olsun millet gülmekten geberiyorlar... dememe birsey yok..

yusuf: artik birakmasi lazim hali sahada o dribblingleri yapabilir.. sampiyonlar liginde degil..

Tabata: erken olabilir yorum ama yine bjk kalitesinde bir futbolcu degil...

bunlar oldu sürece Besiktasiminz malesef hic birsey yapamaz..

Ligde görüyiorunz zar zor aliyorsuz futbol desen yok birsey yok...hic keyif alamiyorum korkuyla izliyorum maclari..

sonra al istw wolfsburg gibi takimdan 3 yersin...
bu takimda gercekten BENIM GÖZÜMDE BIR KAC FUTBOLCU VAR:
Toraman,Sivok,Ferrari,Ernst,Ismail,Bobo,Delgado...
bunlari Tello Nobre aslinda Boboda ama yinede iyi butbolcu onlar nedense biraktilar kendilerini

gerisi hepsi ikinci sinif futbolcu kim ne derse desin...
gecmisden ders alamiyan bir yönetim liverpooldan 8-0 gibi kara bir leke almamizi saglayan dermiören ve yönetime tskler...

artik yeter diyorum!!!!! bu yabancilara verdimiz parayla(diatta,schildenfeld,fink,tabata,juanfran.. ..) ne queresma lar ne dos santoslar alirdik yaziklar olsun bu yönetim ve baskana!!!!!

3 Hece 8 Harf: BESIKTAS

Konu BJK1988 tarafından (04-11-2009 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir..
BJK1988 Ofline   Alıntı ile Cevapla