Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-11-2009, 18:12   #1
paco

paco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sorun orta alan ve hücümda

defansı geçin sivok ve ferraii adamlar gerçekten çok iyi mücadele ediyor..ibrahim kaşıda suçlu bulmuyorum hatta defansı hiç suçlu bulmuyorum...defansmız gerçekten çok iyi...bence bütün sorun orta saha ve hücüm arkadaşlar.fink çok bvast bir oyuncu hiç bir şekilde defans apmayı bilmiyorr..takım ilerde top tutamayıp 3 pas yapamayınca sürekli rakipler atak buluyor..ernst hariç orta alan ve hücümda bobo-nobre-nihat-yusuf-tabata-tello-fink-ekrem-ugur -serdar sefilleri oynuyor resmen böle bi orta alan ve hücümla zaten nasıl bir başarı beklenirki..hee belki türkiyede bu kadro fener ve gs hariç kimseye yenilmezz ama avrupada saldırgan oynayan her takımdan 3-5 yer..

kalecilere gelince bence bu takımın sene sonuna kadar kalesini hakan korumalı ben hakana kesinlikle suç bulmuyorum çocuk elindne gelenin fazlasını yapıyor ve benim çok begendigim bir kaleci.taa ankaraspordan beri..önemli maçlarda korkan oynamayan ve her maç hata üstüne hatayla oynayan rüştü yerine sene sonuna kadar hakan oynasın seneye bomba gibi kalecimiz olur