Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-11-2009, 21:44   #2385
FiratVarlikk

FiratVarlikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Cagla´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hala Hakan'ın kötü olduğunu savunuyorsunuz yaa helal yaa başka hiç birşey demiyorum sizin gibiler Rüştü gibisi müstahak resmen denizli bilerek bu maçta Hakan'ı oynattı herşey ortada biraz dikkatli olursanız anlarsınız kadroya bi bakın ne kadar eksik var eee bu kaleye denizli efendinin rüştüsü konur mu olmaaz çünkü rüştü olsaydı 10 tane yerdi sonra herkes de denizliye yüklenirdi hep bu adamı oynatıyorsun ama bak 10 gol yedi diye o yüzden yine Hakan'ı yem olarak kullandı rüştünün sakatlığına zerre kadar inanmıyorum inanmıycam da nedense hep zor maçlara gelince sakatlanıyor bu nasıl bir tesadüf ama denizliye harbiden helal olsun zeki adam saman altından su yürütüyor kimse birşey anlamıyor ama şu yönetim bi gitsin sende gideceksin denizli hiç merak etme kafanı kessen Gİ-DE-CEK-SİN.Sen Beşiktaşlı falan da değilsin inanmıyorum böyle birşeye resmen takımı katletmeye gelmişsin bence ilk baş yönetim ardından denizli gitsin...
aynen katılıyorum... Liverpol Macı Gelir Rustu Sakat Fener Macı Gelir Sakat Gayse Macı Gelir Sakat Şampiyonlar Ligi Maclarında Sakat Nerde Zor Mac Var Rustu Sakat Sonra 10 mac oynamamıs hakan gecer kaleye hatalı Gol Yer Hakan Kotu Ayrıca Hakan Gecen Senelere Gore Kat be Kat İyi Karsı Karsıyalarda Zaten Her Zaman İyiydi Yan Top SIkıntısınıda Bayagı Gidermis Ligde Sans Verilsin 30 Yasına Kadar Vazgecilmezi Olur Bjk Nin..