Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-11-2009, 15:33   #1
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mansimov Demirören'in Listesinde

Beşiktaş`lı ünlü Azeri iş adamı sonunda kararını verdi. Yaklaşan seçim öncesi, basında Mübariz Mansimov`un hangi Başkan adayının listesine gireceği yazılıp çiziliyordu. Ve Mansimov kararını verdi, Azeri işadamı 2010 seçimlerinde Başkan Yıldırım Demirören`in listesinde olacağını Demirören`e bildirdi.

Salı günü oynanan Şampiyonlar ligi karşılaşmasında ilginç bir olay yaşandı. Başkan Yıldırım Demirören`e yapılan küfürlü tepkilere sinirlenen Mansimov soluğu Başkanın yanında aldı. Demirören`e ``Başkan sana söz vermiştim, senin yönetimine bir kişi verecektim ama şu an bu kararımdan vazgeçtim, bu olanlar beni çok hırslandırdı, yeni yönetimine kabul edersen ben gireceğim.`` dedi. Başkan Yıldırım Demirören`in teşekkür ederek bu teklifi kabul etti. Demirören`in yeni yönetiminde büyük olasılıkla Mübariz Mansimov`un İkinci Başkan olması bekleniyor.

-HABER1903-

cok kotu oldu bu murat aksuya katilsaydi daha iyiydi bence ama demir oren iyi basladi listesine haber dogru gibi sanirim

Konu once_biz_vardik1903 tarafından (05-11-2009 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir..
once_biz_vardik1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla