Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-11-2009, 23:24   #1
ÖLÜMÜNEBJK
Dişi Kartal

ÖLÜMÜNEBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Talking Yıllara göre kız tavlama sanatı :)

YIL: 1939
'Karsima aniden çikinca ziyadesiyle sasakaldim ve çok mütehassıs oldum... Nasil bir edâ takinacagima hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendimi toparlar gibi oldum. Cemalinde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm mevcut idi... Üstümü basimi toparladim, kendimden emin bir sesle 'Aksam serifleriniz hayrolsun hanimefendi' dedim..'

YIL: 1959
'Karsima birdenbire çikinca çok sasirdim ve hislendim..
Ne yapacagima karar veremedim. heyecandan ayaklarim titredi. Ama çok geçmeden kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni rahatlatan bir gülümseme vardi.. Üstüme çeki düzen verdim. kendimden emin bir sesle 'iyi aksamlar' dedim..'

YIL: 1979
'Karsima aniden çikinca fevkalâde sasirdim ve duygulandim.. .
Netekim ne yapacagima hüküm veremedim, heyecandan ayaklarim titredi.
Amma ve lâkin kisa bir süre sonra kendime gelir gibi oldum. Nitekim yüzünde beni ferahlatan bir tebessüm vardi.. Üstüme çeki düzen verdim, kendimden emin bir sesle 'Hayirli aksamlar' dedim..'

YIL: 1999
Karsima ööle langadanak çikinca birden kal geldi.
Hafiften dumur vaziyetleri yani.. Ama bu tarz bizi bozar dedim. Baktim o da bana bakiyor, bu is tamamdir dedim... Manitayi tavlamak için dogruldum, artistik bir sesle 'selam' dedim..'

YIL: 2009
'Abi onu karsimda ööle görünce oha falan oldum yani ve duygu seviyem zipladi...
Oglum fazla da kastirmayalim yoksa fena göçeriz dedim, yine de enjoy durumlari yani... Ama concon muyum ki ben, baktim ki o da bana kesik.. Saril oğlum dedim, bu manita senin... 'Hav ar yu yavrum?''

Click the image to open in full size.
ÖLÜMÜNEBJK Ofline   Alıntı ile Cevapla