Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-11-2009, 21:26   #13
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1 ay önceden dedim Tello'dan soğudum diye...Maç seçen adamlarla işimiz olmamalı bizim...Tello, Bobo gibi oyuncular takım için oynamıyorlar, gerek hocadan kaynaklanıyor bunnlar gerekse parasal durumlardan, ama nedeni bizi ilgilendirmez, sonuca bakarım ben, bu tip oyuncular takımımza zarar verir, veriyor da...Sahada yürüyen, takımın galibiyeti için çabalamayan, sorumluluktan kaçan oyuncuyu ne yapayım ben yaf...

tabi bize mucadele eden ama yeteneksiz adamlar lazim nobre gibi falan yazik ya valla yazik 6 sene sonra bi sampiyonluk geldiyse bu kulube bobonun tellonun katkisini inkar etmek haksizligin en buyugudur ben demiyorum tello gitmesin bobo gitmesin ama 3 yilda bobonun 1 senede attigini atamayan adamin 2.4 e imza attirilmasina sevinipte boboyu telloyu silen zihniyete kiziyorum sadece bizde boyle yonetim boyle taraftar oldukca daha cok bekleriz sampiyonluklari yazik vallahi yazik

ayrica tello bu laflari hakikaten etmisse takimla ilisigi hemen kesilmelidir