Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-12-2009, 21:57   #30
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
blackeaglecamaro1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
az bile ettiler güzel yurdum da hergün evine bir ekmek parası götürmek isteyen milyonlarca yurttaşım varken o senede 3 milyon euro kazanıyorsa ve maça çıktığında bir b..o..k yapmıyorsa asıl ben onun BEŞİKTAŞ lılığından şüphe ederim . bu arada benim ve tribündeki arkadaşlarımın BEŞİKTAŞ lılık duruşundan sen şüphe duyamazsın bizler senden daha ii biliyoruz BEŞİKTAŞ lılığın ne demek olduğunu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sen ve senin gibi holigan özentileri yüzünden sporun ve futbolun güzellikleri yok oldu..sen kimsin Nihat'ın aldığı parayı sorguluyorsun,sen kimsin de Nihat'ın futbolunu sorguluyorsun..hayatında bırak futbol topunu plastik topa vurdunmu.. sen Beşiktaşlı değil çatladıkapılı bile olamazsın..mesele Nihat meselesi değil..mesele spora bakışındaki çarpıklıktır..sen ve senin gibiler bu forumun içine ettiniz..herkes,yetenekleri ve becerisi ölçüsünde evine ekmek götürür...Sen ve senin gibiler ancak trübündekilerin eteği arkasından yuh çekersiniz..çıkıp tek başına adamın karşısına yuh çekemezsiniz çünkü ucunda dayak yemek var..yeter artık!..holiganlardan bıktı insanlar..